Каратигіна Юлія Миколаївна

Психотерапевт, психіатр, психоневролог
Лікар першої категорії
Лікар працює з пацієнтами психоневрологічного профілю. Здійснює терапію депресії, неврозів, психопатії, тривожних розладів і панічних атак. Використовує методи гештальт-терапії, суггестивной і тілесно-орієнтованої терапії, роботу з психологічними блоками. Здійснює спостереження за пацієнтами в динаміці.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський

Полiна
Дуже задоволена прийомом. В загальному, добре враження від лікаря і від того як вона вислухала, і які поради дала. Відчувалося її співчуття, та бажання допомогти. Що вона успішно робить, через декілька сеансів відчула себе набагато ліпше.
Леонид
Сподобалося! По-перше,лікар був доброзичливим, вміє викликати прихильність до себе. Я не відчував дискомфорту, хоча я був в перший раз. Мені було досить-таки легко спілкуватися. Я отримав багато корисної для себе інформації. Дякую!

• 2002 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2007-2008 рр. — Учбова програма "Тілесно-орієнтована психотерапія" (Москва).
  • 2008-2009 рр. — Учбова програма " Гештальт-підхід в роботі з психосоматичними розладами" (Москва).
  • 2013 р. — Курси "Вирішення питань психоневрології : депресивні, тривожні розлади, деменції і епілепсія" (Запоріжжя).
  • 2014 р. — Курс з практичним зайняттям "Кризові інтервенції і робота з посттравматичними стресовими розладами" (Запоріжжя).
  • 2018 р. — Курси " Актуальні питання епилептології" (Запоріжжя).

• Українське Суспільство Психотерапевтів.