Ганіченко Ірина Микитівна

Офтальмолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар офтальмолог вищої категорії, який має багаторічний досвід у проведенні медикаментозної терапії і лазерної коагуляції (макулодистрофія, дистрофія сітківки, ретиношизис, тромбоз, вторинна катаракта). Має вчений ступінь кандидата медичних наук.
Одеса пр-т Шевченка, 4 Д (2 поверх Бізнес-центру «Шевченківський») р.Приморський

Ирена Макарова
Я хочу поздравить Ирину Никитичну Ганиченко с Новым годом и Рождеством и выразить свою сердечную благодарность за высокий профессионализм , квалифицированную помощь в моем очень сложном положении спасала мое зрение в 1977 году и сейчас, когда я обратилась к Ирине Никитичне через 40 лет, также с вниманием отнеслась ко мне , назначила лечение и я обрела надежду на то что я буду видеть. Ирина Никитична, здоровье Вам , Вы так необходимы нам .
Алла Леонидовна
Доктор провела необходимое лечение и расписала очень толковые рекомендации. Спасибо за помощь!
Костя
Благодарен за квалифицированную помощь. Сейчас соблюдаю все рекомендации врача и на плохое зрение больше не жалуюсь.

• Закінчила Одеський медичний інститут
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук

• 1991 р. — присвоєна кваліфікація лікаря-офтальмолога вищої категорії
  • неодноразово проходила курси удосконалення на базі НІІ ім. В.П. Філатова
  • стажувалась в Австрії
  • приймала участь у міжнародних конференціях, тематичних симпозіумах, присвячених лікуванню запальних захворювань очей, глаукоми, дистрофії сітківки
  • 2008 р. — пройшла навчання на Тюбингенсь