Жуманазаров Алібек Амінбоевич

Офтальмолог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань очей і зорового нерва. Приймає дорослих і дітей. Займається виявленням порушень зору, що мають неврологічне походження. Виконує перевірку гостроти зору, проводить дослідження стану очного дна і вимірює внутрішньоочний тиск.
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3 р.Хаджибейський

Громовы
Сподобалося, що лікар зробив повне обстеження. Розповів все повністю: що, як, чому, описав як могло з'явитися моє захворювання. Все зробив оперативно, уважно, та професійно. Абсолютно задоволений, буду повторно звертатися. Дякую!
Эся
Лікар залишив приємне враження після себе. Відчувається хороша кваліфікація лікаря, пояснює доступно для розуміння простої людини, яка не пов'язана з медициною. Діагноз точний, лікування уже допомагає. Все супер! Рекомендую!

• 2011 р. — Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 2013 р. — Одеський національний медичний університет за спеціальністю: офтальмологія.