Сторінка 8. Лікарі в Києві (метро Видубичі)

Марія
Чудово! Дуже уважний і професійний лікар! Процес лікування, не дивлячись на настільки короткі 2 дня, увінчався позитивними результатами. Я просто в захваті. Обов'язково прийду повторно! Рекомендую усім знайомим та друзям.
20 березеня '20 г.
Тамара
Сьогодні була на першій консультації у Людмили Олександрівни. Дуже сподобалося! Приємна в спілкуванні, все говорила по суті, дала рекомендації і все пояснила, що мене цікавило, прийомом задоволена. Безперечно рекомендую цього спеціаліста!
03 березеня '20 г.
Неожиданно на коже у ребенка появилось странное покраснение. За разъяснением я обратилась к нашему доктору Лозюк Марии Александровне. После обследования малыша, оказалось, что это потница. После рекомендаций врача сыпь быстро прошла.
25 грудня '16 г.
Дарья
Моя дочь Машенька родилась недоношенной. Я очень переживала по этому поводу, но когда попали в руки замечательного неонатолога Марии Александровны Лозюк, я почувствовала уверенность в том, что с моей девочкой все будет хорошо. Несмотря на свою молодость, Мария Александровна очень внимательная и ответственная.
14 лютого '17 г.
Косметолог
Є висококваліфікованим фахівцем в індустрії краси.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а м.Деміївська174м.Голосіївська3016м.Видубичі3915
Педиатр, Неонатолог
Педиатр-неонатолог занимается лечением маленьких пациентов с рождения. Специализируется на выхаживании недоношенных малышей, ведет консультативный прием в качестве врача-неонатолога. Также лечит инфекционные детские заболевания, консультирует родителей по вопросам грудного вскармливания, составляет индивидуальные планы введения прививок и подбирает вакцины. Кроме того, оказывает услуги лечения аллергических болезней.
Київ вул. Березова, 2 м.Видубичі20
Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Психіатр
Доктор Шавлукевич Ната Ярославівна спеціалізується в області психіатрії, голкорефлексотерапії, гомеопатії. Має вищу категорію кваліфікації. Займається лікуванням розладів нервової системи, обсесивно-компульсивних і депресивних проявів, вікових змін в психіці. Діагностує різні залежності. В роботі застосовує техніку психотерапії, голковколювання, лікарські трави.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Педіатр
Травматолог, ортопед, хірург
Викликати лікаря додому
Лікар травматолог-ортопед, займається лікуванням захворювань суглобів верхніх і нижніх кінцівок, усуненням всіх видів травм. Застосовує різні методи лікування, проводить реабілітацію пацієнтів. Контролює всі етапи одужання. Постійний учасник профільних семінарів, наукових конференцій.
Київ вул. Березова, 2 м.Видубичі20
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією патологій ендокринної системи у дітей і дорослих. Лікує йододефіцитні стану, цукровий діабет, хвороби надниркових залоз, ожиріння. Приймає дітей з порушенням фізичного та статевого розвитку. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози.
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює прийом гінекологічних пацієнтів з ендокринними патологіями. Консультує з питань планування вагітності. Займається веденням одноплодной та багатоплідної вагітності після ДРТ. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу, біопсію шийки матки. Проводить фракційне діагностичне вишкрібання порожнини матки та цервікального каналу.
Масажист
Спеціаліст проводить механотерапію, стоунтерапію. Проводить реабілітаційні процедури при остеохондрозі, артрозі, сколіозі, захворюваннях внутрішніх органів, спортивних травмах, целюліті.
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Cпеціаліст проводить пальпацію, перкусію, аускультацію, вимірювання життєво важливих ознак, таких як артеріальний тиск, температура тіла, пульс і частота серцевих скорочень, інтерпретація лабораторних досліджень, зняття та розшифровка ЕКГ, УЗД органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура. Займається лікуванням та діагностикою гострих та хронічних захворювань: органів дихання, органів серцево-судинної системи, органів травлення; органів сечовидільної системи; вірусні захворювання (ГРВІ, грип, кишкова патологія інфекційного ґенезу); алергічні стани; обстеження перед вакцинацією тощо.
Дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Викликати лікаря додому