Глушаченко Марія Олександрівна

Дерматовенеролог
Доктор Глушаченко Марія Олександрівна спеціалізується в області дерматовенерології, займається виявленням та лікуванням захворювань шкіри. Проводить прийом і огляд пацієнтів, призначає дослідження, виявляє захворювання ППП, дерматити, різні інфекції. Застосовує класичні та інноваційні техніки лікування, кріодеструкцію, електрокоагуляцію.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Ср

08 ТРА

Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013

Лера
Думала, никогда уже не буду довольна своей кожей, но Мария Александровна умничка, каких поискать. Рекомендую обязательно,если вдруг сомневаетесь
Леонид
Врач дал очень хорошие рекомендации, очень качественно все прописал.

• 2010 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, очна форма навчання, спеціалізація: "Лікувальна справа";
  • 2011 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, заочна форма навчання, спеціалізація: "Фармація";
  • 2012 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, кафедра дерматовенерології, інтернатура, спеціалізація: "Дерматовенерологія";
  • 2013 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, кафедра організації та економіки фармації, спеціалізація: "Загальна фармація".