Гапонов Володимир Владиславович

Нарколог, психіатр
Главный врач
Доктор Гапонов Володимир Владиславович, фахівець в області психіатрії, наркології. Надає послуги в лікуванні і кодуванні алкоголізму, наркоманії. Справляється з самими безнадійними ситуаціями. Займається детоксикацією - антиалкогольної, антинаркотичної. У своїй роботі проводить поддержівательно-замісну терапію використовуючи метадон і бупренорфін.

Юліан
Лікар сподобався. Говорили довго, більше години. Йшов на консультацію у похмурому настрої, лікар уважно вислухав мене, побесідував зі мною, призначив деякі препарати. Зараз почуваю себе значно краще.Спеціаліста однозначно рекомендую!
Геннадий
Лікар надав якісну консультацію. Крім того що він все пояснював, надав дуже слушні рекомендації. Дотримання яких, значно покращило мій стан. Дуже хороший спеціаліст. Впевнений буду відвідувати його надалі. Однозначно рекомендую!

• 2014 р. — Харківський Державний медичний університет.

• 2016 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти.
Схожі спеціалісти:
Нарколог, психотерапевт, психодрама-терапевт
Нарколог, психіатр, лікар невідкладних станів, озонотерапевт