Варченко Леся Михайлівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікування гінекологічних захворювань. Неодноразовий учасник і доповідач на конференціях, в тому числі з міжнародним участіем.Работает над написанням кандидатської дисертації. Автор 10 наукових робіт, 4 з яких цитуються в міжнародних фахових виданнях.

Антоніна
Знайшла лікаря в інтернеті, дуже задоволена. Все, що писали люди - збігається, на мою думку досить кваліфікований лікар . Сподобався - медичний професіоналізм, все було чітко пояснено та розписано, розкладено все "по поличках". Дякую!
Катерина
Лікар уважна, ініціативна, зацікавлена у допомозі пацієнтові. ​​Індивідуально підійшла до моєї проблеми. Мені вона сподобалася, надалі планую у неї спостерігатися, для мене цей візит був приємною несподіванкою. Безперечно рекомендую!

• 2004 рік – закінчила Національний медичний університет імені акад. А.А. Богомольця;
  • 2006 рік – завершила інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»;
  • 2021 рік – аспірантура у Національному медичному університеті імені акад. А.А. Богомольця і ​​здобула науковий ступінь «доктор філософії» (PhD)

• 2006 рік – «Кольпоскопія»
  • 2009 рік – «Гінекологічна ендокринологія»
  • 2013 рік – «Ультразвукова діагностика»

• Асоціація акушерів-гінекологів України

Лікар надає послуги

• Консультація лікаря-гінеколога;
  • Кольпоскопія;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД щитовидної залози.

Лікар займається лікуванням захворювань

• гормонозалежне порушення менструального циклу;
  • передменструальний синдром;
  • ендометріоз;
  • гіперандрогенні стани;
  • дисфункція яєчників;
  • дисгормональні захворювання молочних залоз;
  • менеджмент менопаузи та передменопаузального періоду (психоемоційні проблеми, вегетативні порушення, симптоми урогенітальної атрофії;
  • постменопаузальний остеопороз; постменопаузальні метаболічні порушення;
  • нейроендокринні синдроми, рідкісні форми генетичних порушень (синдром Шерешевського-Тернера, змішаний гонадальний дисгенез, істинний та хибний гермафродитизм тощо);
  • Патологія шийки матки;
  • Запальні захворювання статевих органів, у тому числі захворювання, що передаються статевим шляхом, їх лікування та профілактика;
  • Проблема безплідності, зокрема його ендокринні форми;
  • планування вагітності;
  • Підбір та призначення різних видів контрацепції.