Мовчан Тетяна Олександрівна

Кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Доктор Мовчан Тетяна Олександрівна - кардіолог, фахівець з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 8 років. Проводить ультразвукове обстеження органів і систем. Спеціалізується на захворювання серцево-судинної систем. Оцінює ризики тромбозу, розробляє профілактичні заходи. Лікує гіпертонію і аритмію. Володіє навичками діагностичного дослідження органів малого таза. Приймає за попереднім записом в консультативному режимі.

Дарья
К Татьяне Александровне Мовчан я записалась на приём за неделю.Знаю, что она очень востребованный специолист в области кардиологии и к ней всегда много пациентов.И скажу , что как врач она меня не разочаровала.Внимательна, добросовестна , отзывчивая и лчень умная.
Сергей
Если вы ищите высококачественного кардиолога , который не только разбирается на патологии сердечно- сосудистой системы , но и также является внимательным диагностом тогда вам точно нужно к Мовчан Татьяне Александровне.Она с легкостью определяет степень ишемического поражения миокарда, наличие тромба и многое другое.

• 2010 р. — Київський медичний університет імені Богомольця О.О.;
  • 2012 р. — інтернатуру за фахом "внутрішні хвороби".

• 2014 р. — курси в Національній медичній академії післядипломної освіти імені Шупика П.Л. за фахом "кардіолог";
  • сучасні технології в інтервенційної кардіології;
  • захворювання серцево-судинної системи у вагітних;
  • невідкладні стани в кардіології та актуальні питання клінічної аритмології (2014 р., 2016 р., 2018 р.);
  • школа-семінар "Cardiology: update".