Сторінка 2. Лікарі кардіологи в Києві (метро Університет)

Илля
К доктору Новикому Александру Николаевичу я обратилась год назад с дискомфортом в области сердца. Как же меня поразило качество приема у этого специалиста! Все на высшем уровне начиная от кардиограммы и заканчивая индивидуальным подбором доз и препаратов. Все превосходно!
01 липня '18 г.
Доктор Новиков Александр Николаевич высококвалифицированный и опытный врач .Больше всего мне нравится его подход к лечению заболевания в целом, а не только симптомов. Он избавил меня от частых болей в сердце, одышки и усталости. За что я ему очень благодарна!
28 червеня '18 г.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Ревматолог, кардіолог
Доктор Новиков Олександр Миколайович - ревматолог, кардіолог. Протягом 28 лети спеціалізується на захворюваннях серцево-судинної системи. Проводить діагностику і терапію патологічних процесів. Спеціалізується на гіпертонічній хворобі, стенокардії. Володіє навичками проведення профілактичних і реабілітаційних заходів.
Кардіолог
Лікар проводить діагностику і лікування серцево-судинних захворювань. Протягом 30 років успішно лікує гіпертонічну хворобу, міокардит, перикардит, серцеву недостатність і аритмії. Виконує ехокардіографію. В роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики лікування.
Кардіолог, лікар УЗД
Лікар-кардіолог займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, стенокардія, порушення ритму, гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія, міокардити, легенева гіпертензія, кардіопатії.
Сімейний лікар, гастроентеролог, кардіолог
Лікар проводить спостереження всіх членів сім'ї, складає індивідуальний план профілактичного обстеження та розробку методів профілактики захворювань.