Панфілов Денис Едуардович

Андролог, уролог, УЗД-фахівець
Уролог, андролог. Надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом. Займається діагностикою та лікуванням захворювань урологічного профілю, в тому числі репродуктивної і еректильної дисфункції, зниження лібідо у чоловіків. Проводить УЗД нирок, сечового міхура, органів калитки і передміхурової залози.

Артем
У Панфилова Дениса Эдуардовича наблюдался долго. Мне кажется он собрал мою мочеполовую систему заново. Это конечно шутка, но специалист действительно мне помог. Разобрался в вечной причине боли и дискомфорта. Теперь я живу припеваючи!
Олег
Панфилов Денис Эдуардович мой гуру в вопросах урологии. Сколько воспалительных заболеваний я перенес. А врач нашел причину их развития, назначил схему лечения которая помогла раз и навсегда. Вот это я понимаю, специалист!

• Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, факультет "Лікувальна справа", м. Донецьк;
  • Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, факультет "Лікувальна справа", м. Київ.