Сторінка 108. Приватні лікарі в Києві

Мириам
Хороший лікар. Ставиться з розумінням до всього. Розповідає все доступно і зрозуміло. А не як інші, сленгами. Все пройшло максимально добре та комфортно. Лікування ефективно діє. Я дуже задоволена нею. Прийду повторно. Раджу.
25 лютого '20 г.
Лолита
Дуже тактовний, уважний лікар. Детально розпитала про мої проблеми. Розповіла про методи лікування і аналізах, які необхідно зробити. Мені дуже сподобалася Ксенія Федорівна. Записалася до неї ще раз. Такого лікаря можна сміливо радити.
01 березеня '20 г.
18.04.2017
Уважний лікар! Мені все сподобалося, були з дитиною тільки перший раз. Доктор призначила додаткові обстеження. Але вже з першого візиту помітно що лікар хороший. Від першого прийому враження позитивне. Обов'язково прийдемо повторно.
05 березеня '20 г.
Віктор М.
Видно, що лікар кваліфікований. Можу виділити гарне поводження з дітьми. Лікар задавала багато правильних питань, докопувалася до суті. Вона дала дієтичні рекомендації і відповіла на всі питання. Все що стосувалося здоров'я - фахівець мені розповіла.
21 березеня '20 г.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, займається виявленням, профілактикою і лікуванням гінекологічних патологій. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію і гістероскопію. Лікує захворювання шийки матки, порушення менструального циклу і порушення менопаузи. В роботі використовує сучасні методики.
Дієтолог
Лікар-дієтолог, фахівець в області харчування по зниженню ваги. Роботу з пацієнтами проводить за спеціальною методикою корекції ваги, засновану на життєвому досвіді. Методика дієтолога Євгенії Юріївни будується на особистому досвіді, знаннях в галузі медицини, біохімії, фармакології, психології та харчових технологій. Лікар застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, допомагає у виборі засобів для зниження ваги. Всі медичні терміни переводить в доступний для усвідомлення мову.
Стоматолог-ортопед
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на відновленні і протезуванні зубів. Займається зубної імплантацією і відновленням зубної емалі. Звернутися за консультацією до лікаря необхідно при пошкодженні емалі, больових відчуттях, труднощі у вимові і жуванні, зміні кольору емалі, повної або часткової втрати зуба.
Ортопед-стоматолог
Стоматолог, стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні різних захворювань зубів і ясен. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтоз. Виконує видалення зубів, в тому числі зуба мудрості. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні методики.
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить профілактичні огляди, консультує з приводу підбору контрацепції. Виконує інтимну контурну пластику. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз, безпліддя, ендометрит, клімакс і захворювання, що передаються статевим шляхом.
Київ с. Софиївска Борщагівка, ул. Павла Чубинського, 8 А
Офтальмолог, хірург-офтальмолог, ретинолог
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург, лікар вищої категорії. Надає послуги лазерного лікування сітківки, консультативно-діагностичного прийому, інтравітреального терапії. Займається лікуванням захворювань сітківки та глаукоми, виконує корекцію зору і усунення короткозорості високоякісним лазером. Член «Евіденте» - Україно-голландської благодійної організації лікарів-оптометристів. Доктор Топольницька Олеся Василівна пройшла курси кваліфікації в Польщі і Чехії, 14 років досвіду.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Акушер-гінеколог
У професію Оксана Вікторівна прийшла майже 30 років тому. Вміє знайти підхід до кожної пацієнтки, досконало володіє діагностичним обладнанням, фахово проводить усі гінекологічні маніпуляції. Серед пріоритетних напрямів роботи – профілактичні огляди, оперативна гінекологія, гістероскопія, ведення вагітності.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на патології ендокринної гінекології, патологіях шийки матки, веденні вагітних, лікуванні запальних захворювань органів малого таза (в тому числі ІПСШ). Володіє класичними і малоінвазивними методиками хірургічного лікування органів малого таза, УЗД в гінекології, кольпоскопією. Бере активну участь в міжнародних конференціях і симпозіумах з актуальних питань в акушерстві та гінекології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-05
Офтальмолог
Лікар займається виявленням та лікуванням широкого спектру офтальмологічних захворювань. Виконує хірургічне та лазерне лікування глаукоми і катаракти. Проводить офтальмоскопію очного дна. Приймає пацієнтів з відшаруванням і розривом сітківки.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Консультація 2000 грн.