Сторінка 107. Приватні лікарі в Києві

Катерина
Лікар уважна, ініціативна, зацікавлена у допомозі пацієнтові. ​​Індивідуально підійшла до моєї проблеми. Мені вона сподобалася, надалі планую у неї спостерігатися, для мене цей візит був приємною несподіванкою. Безперечно рекомендую!
07 лютого '20 г.
Антоніна
Лікар грамотний і доброзичливий. До проблеми підходить з усіх боків, тобто вивчає причину хвороби, та детально оглядає дитину. Все чітко і по суті. Сподобалося! Були на прийомі вперше. Проходжу лікування. Неодмінно прийдемо ще!
05 лютого '20 г.
Антоніна
Знайшла лікаря в інтернеті, дуже задоволена. Все, що писали люди - збігається, на мою думку досить кваліфікований лікар . Сподобався - медичний професіоналізм, все було чітко пояснено та розписано, розкладено все "по поличках". Дякую!
24 лютого '20 г.
Станіслава
Все було дуже добре і лікар дуже хороша. Приємний досить-таки центр, знаходження зручне, доктор-чудова жінка, вислухала мене повністю, обстежила мою дитину, врахувала всі нюанси, які я говорила з приводу причини візиту. Лікування допомогло.
03 лютого '20 г.
Педіатр
Займається лікуванням захворювань органів дихання, травлення, сечовивідних шляхів, алергічними реакціями, ЛОР-патологіями, проводить лікування дисбактеріозу, алергічних дерматитів, інфекцій дихальних шляхів, веде прийом і лікування часто хворіючих дітей, консультує з питань вакцинопрофілактики.
Акушер-гінеколог
Лікування гінекологічних захворювань. Неодноразовий учасник і доповідач на конференціях, в тому числі з міжнародним участіем.Работает над написанням кандидатської дисертації. Автор 10 наукових робіт, 4 з яких цитуються в міжнародних фахових виданнях.
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
Виконує лапароскопічні (порожнинні і ендоскопічні) оперативні втручання при лікуванні гінекологічних захворювань.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-05
Викликати лікаря додому
Виконує широкий спектр лікувально-діагностичних гінекологічних процедур.
Дерматолог, дерматовенеролог
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань шкіри, виконує дерматоскопію. Успішно лікує дерматити, васкуліти, псоріаз, акне і постакне, екзему, бородавки, родимки, паразитарні захворювань шкіри, інфекційні та бактеріальні ураження шкіри. В роботі використовує сучасні методики.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Доктор-стоматолог, пародонтолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту та гінгівіту. Виконує відбілювання зубів, видалення зубного каменю. Проводить ортопедичне лікування (вкладки, всі види коронок, знімне та незнімне протезування, протезування на імплантатах). В роботі використовує сучасні методики лікування захворювань зубів.
Київ пр-т Перемоги, 63б м. Нивки146м. Берестейська106
Хірург, Ендоскопіст
Лікар здійснює прийом пацієнтів хірургічного профілю. Спеціалізується на проведенні ендоскопічних обстежень за допомогою сучасного обладнання. Проводить оцінку стану слизових, діагностує ерозії, виразки та джерела кровотечі. Здійснює забір біопсії і видалення поліпів.
Психіатр, нарколог
Викликати лікаря додому
Доктор психіатр - нарколог з 17-річним стажем, займається лікуванням залежностей, таких як алкогольна, наркотична, порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів. Лікувально-профілактична робота серед пацієнтів психіатричного, наркологічного профілів. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування з наступним підбором підтримуючої терапії. Консультації дистанційні (відео, аудіо) та очні. Закінчив Вінницький національний медичний університет. Досліджує новий напрям лікування психічних розладів та адаптивних розладів, у тому числі методом кетамінотерапії.
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні різних хвороб у дорослих і дітей. Консультує з приводу вакцинації, правильного раціону харчування. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, цистит, гастрит, риніт, бронхіальну астму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних захворювань. Лікує аномальні маткові кровотечі, патології шийки матки, гіперпластичні процеси ендометрія, ускладнення в I, II, III триместрах. Виконує кольпоскопію. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі, Лабіопластика, операції на придатках матки, консервативну міомектомія.