Сиренко Анастасия Константиновна

Массажист
Висококваліфікований фахівець, масажист, дитячий масажист досконало володіє техніками масажу і знаннями в області психології. Виявляє проблемні зони, приділяючи їм особливу увагу. Лікар-масажист Сіренко Анастасія Костянтинівна робить масаж дітям з неврологічними і ортопедичними проблемами.

06.04.2017
Справжній віртуоз своєї справи. Як я раніше жила без її допомоги!? Після роботи, жахливо болить шия, постійно потрібно її розминати. Але після сеансів Анастасії Костянтинівни, все як рукою знімає. Повертається легкість. Всім рекомендую!
27.04.2017
Висококласний професіонал! Вже неодноразово ходжу до неї на сеанси. Результатами задоволена. Приходжу додому після масажу, і відчуває себе зовсім іншою людиною. Вже забула що таке болі у спині. Прийду ще не один раз! Рекомендую!

• 2014 р. — Уманський медичний коледж, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2016 р. — Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність "Здоров'я людини".
  • Спеціалізація "Фізіотерапія" на базі Київського медичного коледжу імені П. І. Гаврося.

• 2014 р. — Курси масажу на базі Уманського медичного коледжу.
  • 2018 р. — Курс "Класичний медичний масаж, дитячий масаж", Навчально-медичний центр традиційних східних оздоровчих систем.
  • 2020 р. — Курс "Ароматерапія і натуропатія у косметології".