Кравченко Олександр Віталійович

Мамолог, Онкохірург, Проктолог
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Проводить хірургічне лікування та лікувально-діагностичних алгоритмів у різних областях онкохірургії, невідкладної онкохірургії, загальної хірургії, гнійної хірургії, ургентної хірургії.

Роман Р
Олександр Віталійович просто чудовий фахівець, та висококласний лікар. Таких спеціалістів ще треба пошукати. Його консультації вичерпні, та уважні. дуже задоволена його роботою! надалі буду звертатися лише до нього! Рекомендую!
Валентин
Дуже хороший, досвідчений спеціаліст. була у нього на прийомі, детально оглянув, призначив відповідні ліки. Через три місяці від моєї проблеми не залишилося а ні сліду (саме стільки тривав курс лікування). Спеціаліст дійсно хороший!

• Вища спеціальна. Диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • Лікар є кандидатом медичних наук за двома спеціальностями «хірургія», «онкологія». Захистив дисертацію з проблем хірургічного та комплексного лікування (хірургічного та хіміотерапевтичного) місцево-розповсюджених та дисемінованих форм колоректального раку.
  • Лікар проходить постійне вдосконалення навичок з мамології, колопроктології, судинної хірургії для загальних та абдомінальних хірургів, проблем невідкладної хірургії, гнійної хірургії шиї та середостіння, пульмонології, хірургічної панкреатології, лапароскопічної медичної медицини, лапароскопічної медичної медицини, лапароскопічної хірургії.

• В 2019 році нагороджений медаллю «Знак пошани» за підтримку здоров'я нації від Української Медичної Палати, іменним годинником від мера м. Києва за цикл друкованих праць, авторських свідоцтв, заявок на винахід, патентів та раціоналізаторських пропозицій, актів впровадження нових хірургічних методів лікування у клінічну практику. Має наукове звання – доцент, з 17-річним стажем наукової та науково-педагогічної діяльності.
Схожі спеціалісти:
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог