Савченко Вікторія Федорівна

Функціональний діагност, УЗД-фахівець
Лікар Савченко Вікторія Федорівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Проводить консультацію, де дає повну оцінку щодо здоров'я і відхилень роботи органів і різних фізіологічних систем організму. Займається виміром фізичних і хімічних показників, використовуючи сучасні лабораторні та інструментальні методи. Практикує електрокардіографію та електроенцефалографію. Проводить холтерівське моніторування ЕКГ з метою встановлення показників, що визначають відхилення у здоров'ї пацієнта. Крім того, істотно займається УЗД серця.

Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214

Было приятно под руководством Виктории Федоровны проходить диагностику. Савченко всегда понятно и доступно пациенту объясняет, никаких проблем в прохождении исследований. Результаты всегда быстро готовы и подробно описаны.
Борис
Мужу назначили полную диагностику работы сердца. Сделали все в клинике у этого специалиста. Подходом к пациенту и результатом остались довольны.
Тетяна
Сподобалася увага, з якою Вікторія Федорівна виконує обстеження
Вика
Очень сложно продолжать бояться страшного диагноза, когда к тебе подходят с такой заботой и теплом. Большое спасибо за это!
Нина
Опытный, общительный врач. Спасибо!
Никита
06 травня '16р.
Проходил обследование перед соревнованиями. Рекомендую.

• Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації (останній раз в 2015 році).