Ярута Тарас Юрійович

УЗД-фахівець, терапевт
Викликати лікаря додому
УЗД-фахівець, терапевт. Надає послуги ультразвукового дослідження органів, якісно і швидко робить розшифровку для визначення діагнозу. Займається діагностикою черевної порожнини, щитовидної залози, серця, постановкою зонда Блекмора, катетера Фолея. Проводить процедури катетеризації, інтубацій трахей, різних пункцій. Має великий досвід практики. У своїй роботі використовує сучасне медичне обладнання останнього покоління.

Римма
Тарас Юрійович - прекрасний кваліфікований фахівець. Дуже комунікабельний, розповіла мені про все що він робить в даний момент. Інколи навіть показував картинку на моніторі, правда я в тому зовсім нічого не розумію. Але лікар мені намагався все пояснити.
Борис
Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина. Давно не була у таких кваліфікованих спеціалістів. УЗД органів черевної порожнини провів дуже детально. Всім цілком задоволена. Зараз проходжу лікування. І почуваю себе краще. Рекомендую!

• 2015 р. — Київський медичний університет НМАПО ім. Шупика, спеціальність: внутрішні хвороби.
  • 2018 р. — Українська військово-медична академія.
  • 2019 р. — лікар-фахівець ультразвукової діагностики.