Сторінка 7. Онкологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Консультировалась у врача по поводу миомы матки. Опытный и вежливый специалист
08 січня '17 г.
Наталя
Проходила діагностику грудей у Огородника. Чудовий лікар, має багато знань, кваліфікований. Рекомендую його усім знайомим жінкам, кому треба пройти перевірку.
01 січня '17 г.
Сергей
Обратился после долгого и безуспешного лечения у других специалистов. Врач помог справиться с проблемой. Спасибо!
20 лютого '17 г.
Косметолог, дерматолог, онколог
Лікар спеціалізується на запальних, інфекційних і бактеріальних ураженнях шкірних покривів. Займається терапією стафілокока, екземи, дерматиту, кропив'янки. Спеціалізується на видаленні доброякісних і злоякісних новоутворень: поліпів, бородавок, папілом.
Онколог
Лікар спеціалізується на лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Проводить комплексну діагностику. Працює з усіма стадіями раку. Призначає терапію на підставі загального стану пацієнта, з урахуванням результатом біопсії і супутніх діагностичних заходів.
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар мамолог, онколог, хірург першої категорії. Надає послуги з оперативного лікування онкологічних захворювань молочної залози, м'яких тканин, шкіри із застосуванням методик пластичної хірургії, володіє методами радіохвильової хірургії. Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Хірург, онкохірург, мамолог, пластичний хірург
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Мамолог-онколог, гомеопат
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань молочних залоз. Здійснює прийом пацієнток із гострими маститами, мастопатією, дифузними аденофіброматозами молочних залоз. Виконує лікувально-діагностичні пункції кіст молочних залоз. Також лікує у дітей атопічний дерматит, полінози, бронхіт, діатез, дискінезію жовчовивідних шляхів, аденоїди та інші хвороби.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 680/600 грн.