Саулов Андрій Вікторович

Клінічний онколог, онкогематолог, хіміотерапевт
21 рік досвіду
Лікар-онкогематолог, клінічний онколог, фахівець в області сучасної хіміотерапії всіх видів раку. Спеціаліст виступав в ролі спікера на провідних форумах Європи і України, присвячених медичної тематики. Має багаторічний досвід роботи у великих медичних онкологічних центрах Києва. Володіє сучасними методами лікування всіх видів раку.
Консультація 1950 грн.
Київ с. Плюти, вул. А. Малишка, 27

К доктору Саулову обращался мой отец. Врач очень хороший, помог диагностировать заболевание на ранней стадии и провел эффективное лечение, которое помогло отцу полностью победить болезнь. Наша семья очень благодарна доктору за оказанную помощь!
Lana
Тетя пожаловалась на боли кожи спины в определенном месте, мы обнаружили родинку, воспаленную, красную и плотную. Срочно обратились к врачу-онкологу, прекрасный специалист, назначил лечение, успокоил, теперь мы уверены, что все будет хорошо.
Илья
Уже на протяжении нескольких лет страдаю таким заболеванием как лимфогранулематоз. Только благодаря тому, что я регулярно прихожу на консультацию к гематологу, моя болезнь в стадии ремиссии уже продолжительное время. Спасибо огромное за профессионализм и помощь в лечении!
Владимир
Благодаря Вам жена смогла перебороть болезнь!!! Низкий Вам поклон!!!

• Спеціалізація за напрямком "Гематологія" на базі кафедри гематології та трансфузіології Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• цикл "Анемії", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • Цикл "Гемофілії", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • цикл "Супутня терапії онкогематологічних захворювань", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • цикл "Донорський і лікувальний плазмаферез", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • цикл "Сучасні принципи медикаментозного лікування злоякісних пухлин", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• Європейське товариство медичної онкології (ESMO);
  • Європейська гематологічна асоціація (ENA).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД