Інновація, онкологічна клініка у с. Лютіж

7.1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка "Інновація" спеціалізується на проведенні діагностики та лікування онкологічних захворювань. Установа працює з 2009 року, тісно співпрацюючи з європейськими колегами.

Фахівці клініки надають такі медичні послуги:

• комплексна діагностика онкологічних захворювань;
  • пластична та реконструктивна хірургія;
  • реконструкція грудей;
  • онкогінекологія;
  • лікування раку;
  • психологічна допомога пацієнтам.

Центр включає в себе повноцінний стаціонар. Забезпечено сучасна апаратна база для точної діагностики, дотримується повна анонімність пацієнтів.

Є можливість попереднього запису на консультацію по телефону. Можна також оплатити послуги в онлайн-режимі.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Інновація, онкологічна клініка у с. Лютіж, вартість послуг:

• КТ голови
  • КТ гомілковостопного суглоба
  • КТ передпліччя
  • КТ плеча
  • Консультація знімка КТ
  • КТ симуляція і розробка паліативного плану
  • КТ симуляція і розробка радикального плану
  • Мамографія (в двох проекціях, дві молочні залози)
  • Мамографія (додаткова проекція)
  • Дуктографія двох молочних залоз
  • Дуктографія однієї молочної залози
  • УЗД щитоподібної залози
  • УЗД молочної залози
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору
  • УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору і лімфатичних вузлів
  • УЗД інтравагінальне органів малого таза
  • УЗД нирок
  • УЗД регіонарних лімфатичних вузлів
  • УЗД серця
  • УЗД трансабдомінальне органів малого
  • УЗД трансабдомінальне передміхурової залози
  • УЗД м'яких тканин
  • УЗД регіональних лімфатичних вузлів молочної залози
  • УЗД ректальне
  • Консультація ендокринолога 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Кайда Алина Адольфовна
Однозначно рекомендую вас! У кінці 2022 року у мене виявили дуже агресивний рак молочної залози ІІІ стадії... І найважче було визначитися, де лікуватися, в якому напрямку рухатися, кому довіритися... І я дуже вдячна людям, які самі пройшли через цю страшну хворобу, які подолали її за допомогою лікарів клініки ІННОВАЦІЯ і мені переконливо порадили туди звернутися... Я зателефонувала головному лікарю Гриневичу Павлу Юрійовичу майже напередодні новорічних свят, а вже другого січня 2023 року я була в клініці, пройшла усі перевірочні дослідження (УЗД, КТ, мамографію, аналізи крові...), і того ж дня був зібраний консиліум і був готовий протокол мого лікування... Третього січня мною була отримана перша хіміотаргетна терапія за протоколом... Це був перший крок у боротьбі за моє здоров'я... На даний час у мене повна ремісія і я щодня дякую Богові за те, що він направив мене до ІННОВАЦІЇ, де я потрапила у руки професіоналів... Велика подяка Гриневичу Павлу Юрійовичу - головному лікарю клініки, усьому персоналу, усім лікарям, медсестрам, адміністраторам, кухарям: за ввічливість, доброзичливість, турботу, якісне виконання професійних обов’язків! Особлива подяка моєму клінічному лікарю онкологу Лацинніковій Оксані Миколаївні та моєму хірургу Федосову Артему Едуардовичу! Це талановиті лікарі дуже високого рівня, професіонали своєї справи! Низький уклін вам, ріднесенькі!!! Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та успіхів! Нехай ваша благородна праця приносить лише радість та задоволення! З вдячністю та повагою, Кайда Аліна.
Виктор
Благодарность врачам клинки Фридман Оксане Станиславовне и Лысак Виктории Викторовне, что не отказались от возрастного пациента с 4-ой стадией и серьезными побочными диагнозами, за их человеческое отношение и желание помочь. Прошел химио-и лучевую терапию. Не сожалею, что выбрал именно эту клинику. Благодарю за профессионализм, комплексный подход к лечению, быстрое реагирование в критической ситуации и моральную поддержку. Спасибо за заботу и внимание медсестричкам. Сердечная благодарность главврачу Гриневич Павлу Юрьевичу за возможность получить медицинские услуги высокого уровня в такое непростое время, понимание и готовность пойти навстречу пациенту. Виктор, 2022г
Кондрюков Валентин
Хочу искренне выразить свою благодарность персоналу клиники Инновация. Илья Владимирович, Олег Викторович, спасибо Вам! На мой взгляд, вы достойны носить звание врача. Хотел бы отметить титанический труд медсестёр. Помимо профессиональных качеств , Вы не лишены человечности , эта составляющая лежит в основе Вашей профессии. Далеко не лёгкая у Вас работа. Спасибо Вам!!! Отдельно хотел бы поблагодарить Гриневича Павла Юрьевича. Спасибо Вам , что протянули руку помощи и отнеслись с пониманием. Вам удалось собрать в свою команду достойных врачей и медсестёр. Очень жаль , что таких людей катастрофически мало.
Замечательный врач, высокого класса специалист, простой, легкий в общении человек, фанат своего дела. Благодарим Бога, что попали к нему!
Безносюк Александр Николаевич отличный доктор. Он помог мне справиться с заболеванием шейки матки. Врач опытный и внимательный. Если бы не он, я бы даже не знаю как могло все сложиться.
Владимир
В 7.30 утра в рабочем кабинете.Павел Георгиевич врач от бога.Ученый и прекрасный человек.Супер специалист-НОВАТОР и еще раз НОВАТОР.Огромное Вам СПАСИБО!!!
Благодарю доктор! То что вы делаете под силу только Богам! Всего вам самого доброго, светлого и чистого)))! Низкий поклон за ваш труд.
24 квітня '18р.
Оксана Андреевна - замечательный врач и чуткий человек. Три месяца "мыкались" по больницам Киева и только она установила правильный диагноз.
Владимир Николаевич
В марте 2015г прооперирован Яковлевым П.Г.. по поводу онкологии предстательной железы. Сегодня, три года спустя,анализы свидетельствуют об отсутствии заболевания! О Павле Георгиевиче: Врач--Мастер своего дела,трудоголик и просто очень замечательный человек! Искренне благодарен ему по жизни! Владимир Николаевич
Валерия
Очень хороший специалист, врач от Бога.
Андрей
30 травня '17р.
Долго искал толкового хирурга и познакомился с Христюком Дмитрием Ивановичем. Спасибо за помощь.
Гость
29 травня '17р.
Начиная от ресепшна с красивыми и приятными девушками, заканчивая суперпрофессиональными врачами, точно знающими свое дело, вникающими в ситуации – все на уровне высочайшем. Квалификация врачей – самое главное. Здесь она есть. Грачья Левонович – врач реально с большой буквы. Менеджером, бухгалтером можно быть по диплому, врачом можно и нужно быть только по призванию. Пусть эти слова благодарности за оперативную, четкую и квалифицированную работу читают только те, кому они адресованы, а пациентов на этих мягких диванах пусть становится только меньше. Благодаря сотрудникам этой клиники. Еще раз благодарю.
Сергей
Спасибо за оказанную помощь! Я уже не надеялся побороть болезнь!

Лікарі клініки Інновація, онкологічна клініка у с. Лютіж

• Гінеколог
  • Онколог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.
Клініка "KinesisLife" спеціалізується на лікуванні різних захворювань за допомогою кінезітерапії (без операцій і медикаментів). Клієнтам клініки надаються наступні медичні послуги: післяопераційна реабілітація; корекція фігури; ліквідація целюліту; лікування: остеохондрозу; патології чутливості кінцівок; болі у спині; лордозу; сколіозу; кіфозу; артрозу і артриту.
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна2 1 м.Дарниця14 9
Спеціалізований медичний центр «Гранат Клінік» являє собою сучасний стоматологічний кабінет, де застосовуються інноваційні технології для лікування зубів. Для пацієнта тут створені комфортні умови, розслаблююча обстановка, є своя зуботехнічна лабораторія, високотехнологічне професійне обладнання та якісні матеріали.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00