Сторінка 9. Онкологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Консультировалась у врача по поводу миомы матки. Опытный и вежливый специалист
08 січня '17 г.
Наталя
Проходила діагностику грудей у Огородника. Чудовий лікар, має багато знань, кваліфікований. Рекомендую його усім знайомим жінкам, кому треба пройти перевірку.
01 січня '17 г.
Сергей
Обратился после долгого и безуспешного лечения у других специалистов. Врач помог справиться с проблемой. Спасибо!
20 лютого '17 г.
Хірург-гінеколог, Гінеколог-онколог, УЗД фахівець
Використовує хірургічні, лазерні і радіохвильові методики лікування гінекологічних захворювань. Спеціалізується на видаленні поліпів, лікуванні нетримання сечі, лікуванні захворювань шийки матки, лікування бартолінової залози і ін. Співавтор 3 медичних публікацій. Займається лікуванням гінекологічних захворювань, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію. Використовує СО2 лазер
Київ с. Лютіж, вул. Вітряного, 69 А
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Клінічний онколог, хімієтерапевт
Лікар проводить консультування та супровід онкологічних хворих, лікує рак легень, шлунку, підшлункової залози, нирок , печінки, жовчних проток, молочної залози.
Мамолог, онколог
Лікар Кухар Ігор Володимирович спеціалізується в області мамології. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу жінкам з патологіями молочної залози. Доктор займається лікуванням лактостазу при вигодовуванні малюка, лікуванням маститу (запалення молочної залози). Спеціалізується на проведенні біопсії молочної залози з наступним гістологічним обстеженням, оперативної техніки мастектомії.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Онколог, мамолог, онкохірург
Лікар хірург вищої категорії, онколог, мамолог. Надає послуги з виконання всього спектру амбулаторних операцій, володіє методами і методиками ректороманоскопії, пункціональной діагностики, діатермокоагуляції новоутворень. Мамологічні, проктологічні обстеження, лікування при патології судин.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу та кольпоскопію. Лікує вагініт, ендометріоз, кісти яєчників, ендометрит, міоми матки та ерозію шийки матки. Проводить видалення кондилом.
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15
Онкогінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як рак яєчників, рак тіла матки, рак шийки матки та рак вульви. Щорічно бере участь в 250 оперативних втручаннях з використанням різних методик лікування, в тому числі мінімально інвазивних підходів.
Хірург, онкохірург
Лікар займається лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень. Виконує підшкірну та радикальну мастектомію. Проводить видалення доброякісних пухлин молочної залози. Систематично бере участь в міжнародних конференціях, присвячених лікуванню раку молочної залози, косметичній та естетичній хірургії.
Мамолог, Онколог
Отримувала грант Європейської школи онкології (ESO) як доповідач на 3-й (2015 р.) конференції присвяченій сучасним методам лікування та реабілітації хворих на первинно-метастатичний рак молочної залози «Advanced Breast Cancer International Consensus Conference» (Лісабон, Португалія). Особисто, а також у співавторстві є автором понад 90 друкованих праць у провідних вітчизняних та зарубіжних наукових журналах (в т.ч. 8 статей в журналах, які індексуються в наукометричній базі SCOPUS) присвячені різним аспектам діагностики та лікування раку молочної залози. Є співавтором 3 посібників та 1 Патенту на корисну модель.
Хірург-онколог