Сторінка 6. Онкологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Консультировалась у врача по поводу миомы матки. Опытный и вежливый специалист
08 січня '17 г.
Наталя
Проходила діагностику грудей у Огородника. Чудовий лікар, має багато знань, кваліфікований. Рекомендую його усім знайомим жінкам, кому треба пройти перевірку.
01 січня '17 г.
Сергей
Обратился после долгого и безуспешного лечения у других специалистов. Врач помог справиться с проблемой. Спасибо!
20 лютого '17 г.
Онколог
Консультовані патології: рак молочної залози, рак легенів, пухлини шлунково-кишкового тракту, онкоурологія, онкогінекологія, меланома.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хірург, Проктолог, Онкохірург
Лікар спеціалізується на консервативному і оперативному лікуванні захворювань прямої кишки. Працює з сучасними техніками. Лікує анальні тріщини, геморой, видаляє поліпи. Здійснює хірургічне видалення доброякісних і злоякісних утворень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Мамолог, Онколог
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Онколог, онкодерматолог, онкохірург
Лікар-онколог, онкодерматолог, онкохірург вищої категорії. Спеціалізується на лікування захворювань: мастодиния (біль у грудях), мастити різної природи, мастопатія (фіброаденома молочної залози), доброякісні пухлинні утворень молочнйо залози, рак молочної залози, рак органів травлення. Євген Юрійович має опубліковані наукові статті в журналах «Онкологія» і «Клінічна онкологія».
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Онколог
Лікар займається виявленням та терапією доброякісних та злоякісних новоутворень. Вивчає причини, що спричинили хворобу. Успішно лікує рак сечового міхура, молочної залози, шийки матки, нирок, кишечника, передміхурової залози, горла, надниркових залоз та шкіри.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Ендоскопіст, Онколог, Онкохірург
Викликати лікаря додому
Отоларинголог, онколог-отоларинголог
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується в області отоларингології. Займається консервативним і оперативним лікуванням різних захворювань ЛОР-органів. Проводить ендоскопічне обстеження ЛОР-органів, здійснює забір біопсії. Виконує розтин паратонзіллярних абсцесів.
Консультація от 580 грн.
Радіолог
Доктор Копанева Юлія Павлівна надає пацієнтам послуги комплексного обстеження організму, за допомогою радіологічного обладнання. Займається діагностикою пухлин і метастаз, лімфоми, бурситів, артриту і радикуліту. Робить висновок на основі отриманих даних, курирує весь процес діагностики і терапевтичних процедур. Є активним учасником профільного професійного об'єднання «Ранок».
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21
Дерматовенеролог, дерматоонколога
Володимир Валерійович – лікар дерматовенеролог, дерматоонколог, що дигностує та лікує дерматологічні патології, у тому числі злоякісні, а також венеричні захворювання. Видаляє новоутворення радіохвильовим та хірургічним методом. Здійснює дерматоскопію шкірних новоутворень.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Уролог, онкоуролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань сечовидільної та чоловічої статевої систем, а також заочеревинного простору. Приймає пацієнтів з онкологічними захворюваннями сечовидільної системи. Проводить оперативні втручання будь-якого рівня складності.
Консультація від 650 грн