Лузан Павло Вікторович

Мамолог, Онколог
Лікар вищої категорії
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289

Максим
Були суперечливі думки лікарів щодо з'явилися ущільнень у грудях. Ось звернулася до Павла Вікторовича і зараз проходжу призначені ним дослідження. Поки все відмінно - кваліфікований і уважний лікар.
Ольга Петрівна
Проходила обстеження у Павла Вікторовича. Отримала багато корисної інформації. Дуже тактовна людина, фахівець своєї справи.
Анатолий Алексеевич
Лузан - замечательный врач. Помогает и словом, и делом. Спасибо, что Вы есть!
Я очень благодарна Лузан Павлу Викторовичу, это доктор от бога.Своим граммотным подходом к моей болезни, он дал шанс на жизнь. Моя семья очень ему благодарны.Мы и ему желаем Мира и Здоровья, счастья, тепла и добра. Как хорошо, что есть такие Люди, как Павел Викторович, спасибо.

• 1987 р. – Запорізький державний медичний університет, лікувальний факультет;
  • 1988 р. – інтернатура за спеціальністю "Хірургія" на базі Бердянської міської лікарні;
  • 1993 р. – клінічна ординатура за спеціальністю "Онкологія".

• 1997 р. — курси "Обрані питання невідкладної хірургії";
  • 1997 р. — курси "Сучасні методи діагностики та лікування злоякісних пухлин";
  • 1989 р. – спеціалізація з онкології;
  • 2000 р. — курси "Актуальні питання діагностики та лікування злоякісних пухлин";
  • 2010 р. — курси "Хіміо- і гормонотерапія злоякісних пухлин".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець