Сторінка 8. Онкологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Консультировалась у врача по поводу миомы матки. Опытный и вежливый специалист
08 січня '17 г.
Наталя
Проходила діагностику грудей у Огородника. Чудовий лікар, має багато знань, кваліфікований. Рекомендую його усім знайомим жінкам, кому треба пройти перевірку.
01 січня '17 г.
Сергей
Обратился после долгого и безуспешного лечения у других специалистов. Врач помог справиться с проблемой. Спасибо!
20 лютого '17 г.
Хірург-онколог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-19
Онкохірург, Онкогінеколог, хірург
Лікує онкологічні захворювання органів черевної порожнини та малого тазу, заочеревинного простору, м'яких тканин. Проводить хірургічні операції.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар займається лікуванням захворювань шкіри і волосся. Виконує дерматоскопію, тріхоскопію і біопсію шкіри. Проводить видалення шкірних новоутворень різними методами. Здійснює прийом дорослих і дітей. Лікує алергічний дерматит, мікоплазмоз, вірус папіломи людини, грибкові патології шкіри, уреаплазмоз. Спеціалізується на мезотерапії і биоревитализации.
Гастроэнтеролог, Терапевт
Лікар-гастроентеролог, терапевт першої категорії, займається діагностикою хвороб шлунково-кишкового тракту, становить персональні дієтичні програми і індивідуальні програми лікування. Азали Гурамовна виконує скринінг онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту і передопераційну підготовку при жовчнокам'яній хворобі, виразці. Є автором 9 наукових робіт, вільно володіє трьома мовами (англійська, грузинський, італійський). В роботі використовує результати діагностичних досліджень, розробляє для пацієнтів персональні схеми лікування.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Гематолог, Онкогематолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Мамолог, Онколог, Онкодерматолог
Лікар мамолог-онколог, також компетентна в області дерматології. Спеціалізується на діагностиці та лікування раку молочної залози, а також ряду інших хвороб мамологічного профілю, включаючи лактостаз, мастити, доброякісні новоутворення в грудях. Працює зі складними випадками в пластичної хірургії, займається питаннями пластики грудей з точки зору мамології.
Променевий терапевт
Доктор Цибрій Неонилла Юріївна надає пацієнтам послуги лікування патологій онкологічного характеру, з використанням властивостей іонізуючого випромінювання. Проводить точне визначення місця розташування пухлини, за допомогою отриманих даних максимально точно направляє промінь. Максимально точно впливає на змінені клітини, намагаючись не зачіпати здорові. Лікує неврит слухового нерва.
Онколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Проводить повну оцінку стану пацієнта за допомогою лабораторних та інструментальних методів дослідження. Проводить терапію гострого лейкозу, міоми, фіброми, дисплазії шийки матки.
Онколог, Химиотерапевт
Доктор Радецкая Валентина Валентиновна, специалист второй квалификационной. Консультирует пациентов по вопросам онкологии и химиотерапии. Занимается разработкой наиболее эффективных способов лечения новообразований (злокачественных и доброкачественных), а также мер профилактики. Является активным участником Общества онкологов, автор публикаций в профильных изданиях.
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21