Безносюк Олександр Миколайович

Хірург-гінеколог, Гінеколог-онколог, УЗД фахівець
лікар першої категорії
Використовує хірургічні, лазерні і радіохвильові методики лікування гінекологічних захворювань. Спеціалізується на видаленні поліпів, лікуванні нетримання сечі, лікуванні захворювань шийки матки, лікування бартолінової залози і ін. Співавтор 3 медичних публікацій. Займається лікуванням гінекологічних захворювань, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію. Використовує СО2 лазер
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

08 ТРА

Чт

09 ТРА

Київ с. Лютіж, вул. Вітряного, 69 А

Безносюк Александр Николаевич отличный доктор. Он помог мне справиться с заболеванием шейки матки. Врач опытный и внимательный. Если бы не он, я бы даже не знаю как могло все сложиться.

• 2003-2009 рр. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, лікувальний факультет.
  • 2009-2012 рр. — Інтернатура за спеціальністю Акушерство та гінекологія ВНМУ ім. М. І. Пирогова.
  • 2012-2014 рр. — Клінічна ординатура за спеціальністю Акушерство та гінекологія ВНМУ ім. М. І. Пирогова.
  • 2015 р. — спеціалізація з онкогінекології, ВНМУ ім. М. І. Пирогова.

• 2016-2017 рр. — участь у багатоцентральному клінічному випробуванні лікарських засобів, співдослідник, Вінниця.