Бегларян Степан Арутюнович

Педіатр
Доктор Бегларян Степан Арутюнович — педіатр. Спеціалізується у дитячих захворюваннях загального профілю. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей першого року життя. Призначає індивідуальні схеми терапії вірусних та інфекційних патологій.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

Анастасия
Пришли с кашлем. Доктор очень понравился ребенку и мне. На следующий день ребенок почти восстановился почти без препаратов, как врач и говорил. Современный, грамотный врач. Еще консультировал по поводу вакцинации от гепатита - общались через фейсбук. Рекомендую очень!
Евгения
Отличный педиатр. Ходили на плановые осмотры, разобрали тогда все наши вопросы о прививках. А после годика дважды по болезни консультировались - все четко и аргументированно.
Евгений
Сучасний лікар, що вміє як знайти підхід до дитини, так і пояснити медицину батькам нормальною мовою.
Очень толковый врач в вопросах вакцинации, нам понравилось.

• 2013 р. — Буковинський державний медичний університет, спеціальність "Педіатрія";
  • 2015 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Щупика, спеціальність "Педіатрія";
  • 2017 р. — клінічну ординатуру, кафедра дитячих інфекційних хвороб і дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика.