Фоміна Ольга Олексіївна

Педіатр, Неонатолог, Дитячий гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Лікар педіатр, неонатолог, гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, займається проблемами грудного вигодовування, проводить забір аналізів, вакцинацію.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186

Маріна
Знаю, что после записи на прием к Фоминой любые проблемы со здоровьем ребенка преодолимы. Она всегда тактична, терпелива, использует современные лечебные методики. Мне нравится ее отношение к маленькому пациенту, да и детям по-моему нравится лечиться у Ольги Алексеевны.
Консультировалась у Ольги Алексеевны в период грудного вскармливания, потом периодически возила сына на осмотры. Замечательный доктор.

• 1986 р. — Луганський медичний інститут;
  • 1987 р. — інтернатура за спеціальністю педіатрія на базі Луганської обласної дитячої клінічної лікарні;
  • 1997 р. — клінічна ординатура за спеціальністю педіатрія на базі Луганського медичного інституту.

• Проходила курси ПАЦ з педіатрії на базі Київської дитячої лікарні;№1;
  • Проходила курси ТУ на базі кафедри педіатрії ОХМАТДИТ;
  • 2015 р. — Курси ПАЦ кафедра педіатрії №2 НМАПО ім. Шупика П.Л.