Бартенев Сергій Григорович

Пульмонолог, педіатр, дитячий пульмонолог
Заведующий отделением
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікування складних форм бронхіальної астми, бронхіту, затяжної пневмонії, алергії. Лікування вроджених та спадкових захворюваннями дихальної системи, в тому числі муковісцидоз. Як пульмонолог приймає дорослих пацієнтів.

Лікар дуже уважний, співчутливий і кваліфікований. Я залишилася задоволена прийомом. Продовжую лікування, та вже відмічаю поліпшення свого самопочуття. Низький Вам уклін за проведену роботу, та Ваші знання! Щиро вдячна!
Ірина
Лікар компетентний. На консультації детально вивчила суть проблеми: подивилася аналізи, розпитав про все. Першою консультацією ми з сином залишилася дуже задоволені. Спасибі лікаря за вичерпні відповіді на наші запитання, та лікування.
Лілія
Дуже досвідчений та уважний лікар!!! Вивчає проблему до дрібниць. Компетентний, висококваліфікований. Була у багатьох лікарів, але саме цей лікар допоміг. Рекомендую!!!

• 1969 — Київський медичний інститут.