Сторінка 2. Лікарі педіатри в Києві (Оболонський район)

Кваченюк Елена Геннадьевна помогла нам в вопросе вакцинации. Врач внимательная, аккуратная, быстро нашла общий язык с маленьким ребенком.
29 грудня '19 г.
Света
У дочери были проблемы с питанием. Лечились у Екатерины Федоровны. Низкий ей поклон за ее профессионализм и человечность. Наша проблема решена и я очень довольна. Будем стоять у нее на учете, врач супер!
16 вересня '19 г.
Мы у Екатерины Федоровны наблюдаемся со всеми нашими детками. И моя сестра своих деток к ней водит, и невестка. Сначала они возмущались, типа дорого и все такое. Но потом поняли, что лучше заплатить и получить максимум внимания к ребенку, адекватное лечение при болезни. Лучше платить, чем ходить к коновалам и калечить ребенка!
15 липня '19 г.
Алиса
Волова Екатерина Федоровна - супер-профи и знаток своего дела! Я не монго видела врачей, которые настолько разбираются в своей работе и не отказываются подробно проконсультировать родителей что и как. Считаю, что если специалист разбирается в своем деле, то ему не проблема все разъяснить. А хреновые специалисты просто многозначительно молчат, типа "не спрашивай, тебе это знать не надо".
12 липня '19 г.
Викликати лікаря додому
У компетенції фахівця ведення здорових дітей від 0 до 18 років, вакцинація, діагностика та лікування гострих захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, ревматологічних захворювань. Автор 8 наукових статей.
Педіатр, неонатолог
Педіатр вищої категорії, займається лікуванням дитячих інфекційних хвороб, захворювань гастроентерології, алергології, пульмонології. Катерина Федорівна в своїй практиці широко використовує гомеопатичне лікування.
21 рік досвіду
Лікар-педіатр, спостерігає за новонародженими дітьми, часто хворіють дітьми. Проводить діагностику і лікування дітей з різними соматичними та інфекційними захворюваннями. Спеціаліст виконує планові вакцинації.
Педиатр, Эндокринолог, Детский эндокринолог
Педіатр вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на терапії ендокринних хвороб. Надає послуги консультації в якості дитячого лікаря і ендокринолога. Оглядає, призначає і коригує план лікування. Володіє сучасними методами діагностики, завдяки чому проводить точні дослідження гормонального фону у дітей. Лікує цукровий та нецукровий діабет, ожиріння, гіпер- і гіпотиреоз. Крім того, займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, що вражають верхні дихальні шляхи.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30
Педіатр
Спеціалізується на лікуванні гострої респіраторної патології, патології дихальних шляхів, гастропатології, патології сечовивідної системи у дітей.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних захворювань у дітей та підлітків. Здійснює патронаж новонароджених. Консультує з питань введення прикорму та вакцинації. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, бронхіти, пневмонію, отити, дерматити, фарингіти та інфекції сечовидільної системи.
Педіатр
Лікар проводить плановий огляд новонароджених і дітей до 18 років. Займається складанням індивідуального графіка вакцинації, робить щеплення. Веде контроль розвитку новонароджених. Займається лікуванням ГРВІ, ГРЗ, грипу та інфекційних захворювань.
Педіатр, алерголог
Викликати лікаря додому
Як педіатр займається веденням дітей від народження до 18 років, вакцинацією, складанням індивідуального графіка щеплень, проводить консультації при ГРЗ, дитячих інфекційних, захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, сечовидільної системи. Як алерголог здійснює діагностику, лікування і ведення пацієнтів з бронхіальною астмою, алергічним ринітом, атопічний дерматит, харчовою алергією, кропив'янку / набряком, інсектну алергію. Проводить алергологічну діагностику: прик-тести, патч-тести, дослідження функції зовнішнього дихання (спірометрія). Використовує аллергенспеціфіческіх імунотерапію (Асіта). Примать активну участь в численних науково-практичних конференціях в якості учасника і доповідача, в тому числі і на міжнародних конгресах. Вісім наукових статей у фахових виданнях України та Європи.
Викликати лікаря додому
Лікар оцінює належність дитини до певної групи здоров'я. Оцінює нервовий та фізичний розвиток. Веде плановий облік дітей першого року життя. Консультує з питань виховання та вигодовування. Розробляє індивідуальний план вакцинації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар педіатр першої категорії, веде дітей від народження і до 18 років. Консультує щодо грудного вигодовування, по алергічних захворювань, які часто хворіють і т.д.