Лікарі гінекологи в Києві (метро Лівобережна)

Наталія
З усіх лікарів в подібній галузі в яких я була Олександра, як на мене, найкраща. Комунікабельна, чуттєва. Відразу приступила до лікування моєї проблеми (випадок складний та доволі рідкісний). Завжди тримала зі мною зв'язок та хвилювалась за моє самопочуття. Дуже вам вдячна за вирішення моєї проблеми! Успіхів вам! ;)
Дана
Наблюдаюсь у Александры Михайловны уже на протяжении трех лет. Очень довольна ею, как доктором. Предоставляет качественное лечение, к каждому пациенту с легкостью находит индивидуальный подход.
24 квітня '17 г.
22.03.2017
У меня была эрозия шейки матки. Я прошла курс лечения, который не дал никаких результатов. Я решила сменить врача. Обратилась к Русановой Светлане Викторовне. Она предложила сделать радиоволновую терапию патологий шейки матки. Сначала она исследовала мой организм на наличие противопоказаний. Когда уже врач была уверенна в отсутствии противопоказаний, провела процедуру. Результат получился отменный, я избавилась от проблемы, что беспокоила меня долгое время.
15.03.2017
Гормональные сбои случаются у женщин часто, я не являюсь исключением. Из-за гормональных сбоев у меня нарушился менструальный цикл. Светлана Викторовна помогла мне настроить функционирование моего женского организма. Русанова - опытный доктор, она не раз мне помогала справиться с проблемами мочеполовой системы.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, УЗД-діагност вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні ендокринних патологій, доброякісних пухлин, гіперплазії ендометрія. Також лікує запальні захворювання жіночих статевих органів, урогенітальні інфекції, безпліддя, порушення менструального циклу. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, кольпоскопію, радіохвильової терапію патологій шийки матки. Консультує з приводу планування вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Акушер-гінеколог
Олександра Михайлівна акушер гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування гострих і хронічних кровотеч, запальних патологій статевих органів. Використовуючи сучасні методи, проводить лікування фонових процесів шийки-матки. Допомагає пацієнтам при кліматичних розладах, молочниці
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, проводить УЗД діагностику органів малого таза. Веде консультативні прийоми пацієнток. Займається діагностикою запальних і інфекційних захворювань жіночих статевих органів. Проводить лікування ерозії шийки матки і профілактику захворювань, які передаються статевим шляхом. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Тарасенко Юлія Володимирівна, спеціаліст вищої категорії. Пропонує пацієнтам консультації акушера-гінеколога щодо підготовки до вагітності і її проходження. Курирує процес родової діяльності і спостерігає пацієнтку в післяпологовий період. Проводить лікування ерозії шийки матки, кіст яєчників, пухлин, діагностує і лікує інфекційні захворювання і ЗПСШ, хвороби матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики, гінеколог-ендокринолог спеціалізується на лікуванні хвороб шийки матки за допомогою малоінвазивних методик лікування. Використовує кріотерапію, лазерну терапію, аргоноплазменную коагуляцію. Проводить ультразвукову діагностику, обстежує пацієнтів на предмет інфекційних хвороб, в тому числі що передаються статевим шляхом. На основі отриманих даних складає план лікування. Спеціалізується на ендокринній гінекології, займається терапією гіперпролактинемії, ендометріозу, гірсутизму.
Уролог, Сексолог, Андролог
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, займається лікуванням хвороб сечостатевої системи у чоловіків і жінок, в тому числі сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, запальних процесів. Володіє навичками хірургічного лікування патологій, радіохвильової терапією, малоінвазійними техніками ведення операцій. У роботі Володимир Тарасович застосовує індивідуальний підхід, зберігає конфіденційність. Можливі консультації англійською мовою.
Гінеколог
Акушер-гінеколог, лікар широкого профілю. Спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні безпліддя різної етіології, запальних захворювань (вульвіт, вагініт), ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом), молочниці, ерозії шийки матки. Має теоретичні та практичні навички за фахом цитолог - гістолог. Проводить УЗД, забір матеріалу для біопсії, консультує з питань планування сім'ї, підбору контрацепції. Займається веденням вагітності у жінок з ендокринною патологією, пацієнток в клімактеричному періоді, менопаузі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог
Доктор Гончарова Яна Олександрівна, кандидат медичних наук. Займається діагностикою та лікуванням захворювань статевої та сечовидільної систем жіночого організму, робить мазок на флору. Спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, безпліддя, порушеного менструального циклу. Веде підготовку до пологів, спостерігає пацієнток з патологіями, курирує пацієнтку в родовий і післяпологовий періоди.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, мамолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології, надає послуги з проведення УЗД черевної порожнини, малого таза, а також для вагітних. Веде консультативні прийоми гінеколога, займається веденням вагітності, проводить діагностику і лікування запальних та інфекційних захворювань жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики