Ганчак Олександра Михайлівна

Акушер-гінеколог
Лікар другої категорії
Олександра Михайлівна акушер гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування гострих і хронічних кровотеч, запальних патологій статевих органів. Використовуючи сучасні методи, проводить лікування фонових процесів шийки-матки. Допомагає пацієнтам при кліматичних розладах, молочниці

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Лаврухіна, 6 р.Деснянський
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318

Дана
24 квітня '17р.
Наблюдаюсь у Александры Михайловны уже на протяжении трех лет. Очень довольна ею, как доктором. Предоставляет качественное лечение, к каждому пациенту с легкостью находит индивидуальный подход.
Наталія
З усіх лікарів в подібній галузі в яких я була Олександра, як на мене, найкраща. Комунікабельна, чуттєва. Відразу приступила до лікування моєї проблеми (випадок складний та доволі рідкісний). Завжди тримала зі мною зв'язок та хвилювалась за моє самопочуття. Дуже вам вдячна за вирішення моєї проблеми! Успіхів вам! ;)

• 2008 p. — Ужгородський Національний університет, спеціальність лікувальна справа;
  • 2011 р. — Ужгородська ЦМКБ, інтернатура за фахом акушер-гінеколог.

• 2011 р. — курс тематичного удосконалення за фахом кольпоскопія;
  • 2014 p. — курс підвищення кваліфікації" методи контрацепції відповідно до періодів життя ";
  • 2015 p. — ТУ" невідкладні стани в акушерстві та гінекології ";
  • 2015 p. — ПАЦ акушерство і гінекологія.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност