Лікарі лікарі лфк в Києві (метро Лівобережна)

Благодарю Сергея Александровича за здоровый позвоночник! Я увидела профессионализм на вышем уровне!Рекомендую !
30 листопада '-1 г.
София
После обследования у невропатолога и хирурга у меня выявили сколиоз 2 степени и направили на ЛФК. Занятия проводил Третьяков Тимофей Викторович. Инструктор хороший, внимательный, отношение человечное. После всех занятий самочувствие улучшилось.
03 березеня '19 г.
Вадим Анатольевич
Хороший специалист помог мне избавится от боли в спине и начинающегося сколиоза. Пунктуальный, внимательный, грамотный специалист. Результатом лечения доволен.
03 березеня '19 г.
Реабілітолог, Кінезітерапевт
Спеціаліст надає широкий спектр послуг в області реабілітології і кинезитерапии. Лікує остеохондроз, артроз тазостегнового суглоба, артроз колінного суглоба, сколіоз і міжхребетні грижі. Володіє різними масажними техніками. Приймає як дорослих, так і дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Інструктор ЛФК
Спеціаліст лікує різні захворювання за допомогою лікувальної фізкультури. Приймає пацієнтів, у яких діагностовано контрактури різної етіології, плоскостопість, міофасціальний больовий синдром, переломи, сколіоз та інші патології хребта.
Реабілітолог, Кінезітерапевт
Спеціаліст надає допомогу пацієнтам, які потребують фізичної реабілітації. Спеціалізується в області кінезітерапії, володіє глибокими техніками масажу. Працює з дорослими, які перенесли інсульт та операції на менісках, хрестоподібних зв'язках. Приймає дітей з ДЦП. Лікує остеохондроз, міжхребцеві грижі, сколіоз, дорсалгии і цервикалгии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Лікар ЛФК
21 рік досвіду
Лікар проводить заняття з лікувальної фізкультури. Працює з пацієнтами, у яких є захворювання хребта, м'язів і суглобово-зв'язкового апарату. Допомагає відновитися після травм різного походження. Є членом Української асоціації кінезіотейпірованія.
Реабілітолог, кінезітерапевт
Спеціаліст надає допомогу пацієнтам, які потребують фізичної реабілітації. Спеціалізується в області кінезітерапії. Лікує ускладнений остеохондроз, артроз тазостегнового і колінного суглобів, сколіоз і міжхребетні грижі. Приймає пацієнтів з болями в області шиї і спини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Инструктор ЛФК, Реабилитолог
Врач лечебной физкультуры, реабилитолог, использует классические методы в лечении у пациентов различных патологий (отдышка, ожирение, невроз, стресс, нарушение осанки, радикулит, остеохондроз, боли в позвоночнике и суставах). Оказывает помощь больным в посттравматической терапии, после перенесенных инфарктов и проведенных операций. Бордаков Руслан Леонидович составляет индивидуальные программы лечения болезней кифоза, сколиоза. Уделяет большое внимание вопросам профилактики респираторных заболеваний (бронхита, астмы).
Київ вул. Митрополита Андрія Шептицького, 5 м.Лівобережна15