Лікарі андрологи в Києві (метро Лівобережна)

Олександр
Був на огляді у лікаря, дуже задоволений підходом лікування. Дякую
30 листопада '-1 г.
Олег
Все было великолепно, знаю его уже давно, рекомендую.
12 листопада '19 г.
Иван
Если бы не Роман Литвиненко, я бы даже не знаю как сложилась моя жизнь. Он помог мне преодолеть страшный недуг. Спасибо от чистого сердца.
17 грудня '19 г.
Отличный , знающий врач. Внимательный, вежливый, сразу поставил правильный диагноз, назначил лечение.В тот же вечер стало намного легче, продолжаем лечение.
11 липня '17 г.
Уролог, Сексолог, Андролог
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, займається лікуванням хвороб сечостатевої системи у чоловіків і жінок, в тому числі сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, запальних процесів. Володіє навичками хірургічного лікування патологій, радіохвильової терапією, малоінвазійними техніками ведення операцій. У роботі Володимир Тарасович застосовує індивідуальний підхід, зберігає конфіденційність. Можливі консультації англійською мовою.
Київ пр-т Павла Тичини, 22 м.Лівобережна3911м.Дарниця5210м.Позняки15
Уролог, репродуктолог, андролог, онкохірург
Використовує в роботі репродуктивні технології, малоінвазивної відеоассістірованную гінекологію, лапароскопічну урології. Володіє навичками сучасної діагностики, застосовує новітні методи лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, раку передміхурової залози, нирково-клітинного раку. Диплом і медаль "20 років незалежності України" Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології "Золота Фортуна" в номінації: "За Значний особистий внесок у розвиток вітчізняної системи охорони здоров'я, Надання вісококваліфікованої медичної допомоги та високий професіоналізм".
Дерматовенеролог
Лікар займається лікуванням шкірних захворювань, виконує цифрову дерматоскопію, видаляє новоутворення шкіри радіохвильовим методом. Виробляє інстиляцію уретри, масаж передміхурової залози в комплексному лікуванні ЗПСШ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6 м.Лівобережна116м.Дарниця296