Лікарі мамологи в Києві (метро Лівобережна)

Олена
Кращий лікар. Мені дуже пощастило бути її пацієнткою ще з 2016 року.
30 листопада '-1 г.
Алиса
Мучилась с маститом, пошла на прием к Бакай. Александр Викторович очень грамотно подошел к решению этой проблемы. Благодаря его опыту и профессионализму сейчас я полностью здорова. Спасибо!
10 березеня '19 г.
Лина
Прекрасный врач, обращалась к ней впервые по совету подруги. И мне понравилось, как прошла консультация. Внимательный и чуткий доктор, вызывает доверие. В будущем не раздумывая обращусь снова к ней.
09 березеня '19 г.
София
07 березеня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, мамолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології, надає послуги з проведення УЗД черевної порожнини, малого таза, а також для вагітних. Веде консультативні прийоми гінеколога, займається веденням вагітності, проводить діагностику і лікування запальних та інфекційних захворювань жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Мамолог, хірург-мамолог, хірург, ортопед-травматолог, проктолог, уролог
Лікар спеціалізується в області мамології та хірургії. Лікує мастит, пухлинні патології (фіброаденому, саркому і рак молочної залози), різні відхилення у функціонуванні молочних залоз. Приймає пацієнток з порушенням гормонального балансу і періодичними болями в грудях. Виконує біопсію молочної залози.
Онколог, мамолог, онкохірург
Лікар хірург вищої категорії, онколог, мамолог. Надає послуги з виконання всього спектру амбулаторних операцій, володіє методами і методиками ректороманоскопії, пункціональной діагностики, діатермокоагуляції новоутворень. Мамологічні, проктологічні обстеження, лікування при патології судин.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277