Лікарі масажисти в Києві (метро Лівобережна)

Олег
Ирина Михайловна,талантливый врач от Бога! Спасибо что подобрала оптимальную программу действий по восстановлению контура кожи лица... Я в восторге от её процедур ... За короткий этап лечения шрамы буквально исчезли ...
30 листопада '-1 г.
Микитенко Сергей Владимирович творил чудеса с моим телом. Как умелый пекарь обращается со священным тестом для хлеба , так и этот массажист разминал мое тело. Мне безумно понравилось. Сразу возникает чувство легкости. Большое ему спасибо за сильные руки большой профессионализм!
25 червеня '18 г.
После массажа у Микитенко Сергея Владимировича я как будто заново родилась. Это просто блаженство!!!Я почувствовала как как мое тело от макушки и до пяток наполняется энергией. Однозначно пойду к этому специалисту еще и буду рекомендовать его моим знакомым!
06 липня '18 г.
Очень хороший и внимательный врач . Руки просто золотые. После ее процедур мое тело стало таким самым как до беременности. Спасибо вам .
11 травня '17 г.
Косметолог
Косметолог спеціалізується на проведенні безопераційної ліпосакції, підтяжки тіла, лазерної епіляції, відбілюванням інтимних зон. Доктор робить різні чистки, масажі, обгортання. Ірина Михайлівна займається відновленням пацієнтів після хірургічних втручань.
Київ вул. Генерала Жмаченка, 2 м.Дарниця72м.Лівобережна174
Масажист
Фахівець високого класу в області класичного масажу. Володіє техніками лікувального, антицелюлітного, лимфодренажного масажу. Має навички дитячої та валео-масажу. Використовує спеціальні методики вправ при захворюваннях хребта методом юмейхотерапіі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Масажист
Лікар масажист. Надає послуги з таких видів масажу: лікувальний, гігієнічний, точковий, спортивний, профілактичний, косметичний, шиацу. Закінчив Хмельницьке медичне училище.
Масажист, Реабілітолог
Доктор Колесник Павло спеціалізується на лікуванні різних недуг за допомогою масажних технік. Практикує реабілітацію пацієнтів після оперативних втручань або множинних травматичних ушкоджень. Проводить як лікувальний масаж, так і профілактичний. Надає послуги масажу і в косметологічних цілях, включаючи такі показання як целюліт. Володіє класичними, лімфодренажний, а також тайськими техніками масування всього або окремих частин тіла.
Массажист
Специалист высокого класса в области классического массажа. Специализируется на следующих видах массажа: сегментарного, лечебного, антицеллюлитного, лимфодренажного, баночного, восстановительного, баночного, восстановительного, спортивного, реабилитационного. Проводит сеансы физической реабилитации у взрослых и детей. Имеет среднее медицинское образование.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Косметолог
Доктор Москаленко Тетяна Миколаївна спеціалізується в області косметології. Займається прийомом і лікуванням пацієнтів з проблемами шкіри, проводить профілактику шкірних захворювань (акне, вугрової висипки), консультує з питань догляду за різними типами епідермісу.
Київ вул. Генерала Жмаченка, 2 м.Дарниця72м.Лівобережна174
Масажист
Спеціаліст здійснює прийом дорослих і дітей з кіфозом, сколіозом, остеохондрозом, артрозом, радикулітом, головним болем та хронічною втомою. Володіє різними масажними техніками. Виконує дитячий масаж, класичний масаж спини, ручний лімфодренажний масаж, медовий масаж та масаж комірцевої зони.