Лікарі імунологи в Києві (метро Лівобережна)

Никита
Мои долгие скитания по врачам закончились, я нашел отличного специалиста, который смог мне поставить правильно диагноз и вылечить мои болячки. Очень опытный, грамотный доктор, много знает и действительно разбирается в хронических болезнях. Рекомендую, хороший доктор.
17 березеня '19 г.
В минулому році довго лікувала обструктивний бронхіт,але саме Тетяна Анатоліївна мені дуже допомогла, правильне лікування швидко дали свій результат,дякую Вам за вашу працю.
05 серпня '18 г.
Антонина
Моя бронхиальная астма сразу стала вести себя хорошо, когда ею занялась Татьяна Анатольевна. Это замечательный доктор, лучше я еще не встречала.
30 листопада '-1 г.
Імунолог, Інфекціоніст
Лікар спеціалізується в області імунології та займається лікуванням інфекційних патологій. Приймає пацієнтів з частими затяжними простудними захворюваннями, хронічною втомою, рецидивами хвороб. Консультує з приводу зміцнення імунітету.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Алерголог, Пульмонолог
Лікар алерголог, пульмонолог вищої категорії. Надає послуги з лікування бронхіальної астми різного ступеня тяжкості, хронічні обструктивні бронхіти, захворюваннями легенів: пневмосклероз, емфізема.