Лікарі алергологи в Києві (метро Лівобережна)

Бойко
Очень хороший УЗИ специалист!!!
Виктор
Очень толковый семейный врач, грамотные назначения при короновирусе и лечение последствий.
Галина Викторовна
Очень хороший терапевт. Благодарны всей семьей за то что вытащила нас с такой ужасной ситуации короновирусной пневмонии. Спасибо за Вашу не оценнимую помощь
Ірина
Мені дуже сподобався прийом! Дуже талановитий лікар, я б сказала від Бога! Чуйний та уважний спеціаліст. Людина на своєму місці. Буду продовжувати лікування саме у цього фахівця. Адже такого лікаря надзвичайно важко знайти!
12 березеня '20 г.
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні різних захворювань у дорослих і дітей. Виконує УЗД лімфатичних вузлів, щитовидної залози, органів малого таза і черевної порожнини. Успішно лікує гастрит, хронічний бронхіт, пневмонію, ГРВІ, трахеїт, серцеву недостатність, цистит, холецистит, анемію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Дерматовенеролог
Лікар займається лікуванням шкірних захворювань, виконує цифрову дерматоскопію, видаляє новоутворення шкіри радіохвильовим методом. Виробляє інстиляцію уретри, масаж передміхурової залози в комплексному лікуванні ЗПСШ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6 м.Лівобережна116м.Дарниця296
Неонатолог, Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей, а також алергічних і соматичних захворювань. Спеціалізується на вакцинологии і неонатології. Консультує з питань догляду за дітьми та грудного вигодовування, розробляє графіки вакцинацій. Займається корекцією психофізичного стану дітей до року.
Алерголог, Пульмонолог
Лікар алерголог, пульмонолог вищої категорії. Надає послуги з лікування бронхіальної астми різного ступеня тяжкості, хронічні обструктивні бронхіти, захворюваннями легенів: пневмосклероз, емфізема.