Сторінка 6. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог
Доктор Мурашова Б. Ю. спеціалізується в ендокринології, успішно підтвердила вищу атестаційну категорію. Займається лікуванням патологій в роботі надниркових залоз, підшлункової та щитовидної залоз, гіпофіза, яєчників і інших залоз внутрішньої секреції. Проводить терапію ожиріння, викликаного гормональними збоями.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Ендокринолог
Лікар першої категорії кваліфікації. Займається лікуванням хвороб ендокринної системи. Консультує з проблем ожиріння. Проводить терапію для пацієнтів з цукровим діабетом першого і другого типу. Призначає медикаменти при тонзилітах, краснухи і отруєннях, а також препарати для профілактики при гормональних збоях і порушеннях обміну речовин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Київ вул. Анни Ахматової, 46 м.Позняки215м.Осокорки186
Ендокринолог, Дієтолог
Доктор Андруліс М.І. спеціалізується в галузі ендокринології та дієтології. Займається діагностикою та лікуванням ожиріння, цукрового діабету, а також захворювань щитовидної залози, проводить консультації і становить персональний план дієти.
Консультація от 580 грн.
Ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці захворювань органів внутрішньої секреції, гормональних порушень організму. У своїй роботі використовує передові методи лабораторної та інструментальної діагностики. Надає професійну допомогу у лікуванні цукрового діабету, захворювань щитовидної залози, ожиріння, патологій статевих залоз. Член Американської діабетичної асоціації, Європейського союзу ендокринологів.
Ендокринолог
Лікар поводить діагностику і лікування захворювань ендокринної системи. Виконує пальпацію та оцінку функції щитовидної залози, оцінку статевого дозрівання. Лікує гіпотиреоз, гіпоплазію щитовидної залози, гострий тиреоїдит, гіпертиреоз, тиреотоксикоз, ожиріння, білково-енергетичну недостатність, затримку фізичного розвитку, гігантизм, цукровий діабет 1 і 2 типів, гіпертрихоз, крипторхізм.
Записатися на прийом22 онлайн записи
Ендокринолог
Олена Олександрівна спеціалізується на діагностиці та профілактиці захворювань, так чи інакше пов'язаних з порушенням обміну речовин і гормонального фону на різних етапах складності. Серед патологій, які лікує лікар, присутнє ожиріння, цукровий діабет, зоб, гіпотиреоз, а також тиреотоксикоз та інші хвороби ендокринологічного профілю.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Акушер-гінеколог, мамолог, гінеколог-ендокринолог
Лікар Соколова Марія Глебовна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Діагностує і лікує захворювань жіночого організму, що стосуються репродуктивної, ендокринної систем і молочних залоз. Розробляє заходи профілактики профільних захворювань. Вивчає гормональні функції і захворювання організму, які пов'язані з порушеною виробленням гормонів. Займається лікуванням захворювань шийки матки, курує вагітність на всіх етапах.
Дитячий ендокринолог
Лікар-ендокринолог вищої категорії кваліфікації спеціалізується на лікуванні пацієнтів дитячого віку. Проводить консультативні прийоми, займається гормональними дослідженнями. Контролює функціонування залоз внутрішньої секреції, за свідченнями медикаментозно нормалізує їх роботу. Спостерігає дітей з хронічними ендокринними захворюваннями, включаючи цукровий діабет, гіпер- і гіпотиреоз, карликовість, постійну надпочечниковую недостатність.
Консультація от 580 грн.
Гінеколог, лікар УЗД
Займається діагностикою та лікуванням порушень менструального циклу, інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів, кліматичних розладів. Проводить УЗ-діагностику дорослим і дітям.
Эндокринолог, дієтолог
Доктор Панасенко Ольга Олександрівна спеціалізується на питаннях що стосуються дієтології і правильного харчування. Веде прийом пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту, високим рівнем холестерину, високим вмістом цукру. Лікує пацієнтів з ожирінням або недоліком маси, порушений обмін речовин, розробляє індивідуальні графіки прийому їжі, персональні дієти виходячи з медичних показників. Член Асоціації дієтологів України.