Шляхова Катерина Михайлівна

Терапевт, ендокринолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань, у тому числі ендокринних (хвороб щитивидної залози, цукрового діабету, гіпертонічної хвороби, ожиріння, захворювань шлунково-кишкового тракту та інше). Консультує пацієнтів, призначатиме дослідження, медикаментозне лікування.

Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264

Немає відгуків

• 2016 - Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа»,
  • 2018 - Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Медицина невідкладних станів»,
  • 2021 - Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність «Терапія»

• 2021 - Науково-медична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання ендокринної хірургії та ендокринології»,
  • 2021 - Науково-просвітній проект «Школа ендокринолога»,
  • 2021 - Наукова-практична конференція «Цукровий діабет 2 типу: як змінюються підходи до лікування»,
  • 2021 - Конференція «Відголоски катастрофи: що ми знаємо про постковідний синдром»

Лікар займається лікуванням захворювань

• Хвороби дихальної системи (бронхіт, пневмонія, астма, ГРВІ, грип)
  • Хвороби травної системи (гастрит, дуоденіт, панкреатит)
  • Хвороби серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба)
  • сечової системи (цистит, пієлонефрит, гломерулонефрит)
  • Постковідний синдром