Сторінка 7. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог дитячий, лікар УЗД
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Ендокринолог
Лікар кардіолог, функціональний діагност другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в комплексному обстеженні стану органів і систем пацієнта, лікуванні захворювань серця (нападів болю, серцевої недостатності, аритмії, передінфарктних станів). Андрусишина Богдана Ярославівна фахівець в лікування міокардиту, стенокардії. Володіє методами електрокардіографії і ехокардіографії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хірург, ендокринолог
Записатися на прийом3 онлайн записи
Гінеколог, Ендокринолог, Маммолог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії, мамолог. Спеціалізується на лікування безпліддя, супровід вагітних жінок, хірургічне та медикаментозне лікування хвороб шийки матки (електрокоагуляція, радіохвильова абляція, лазеротерапія), лікування запалень хвороб передаються статевим шляхом, ечень пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозу яєчників і ін.
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348
Педиатр, Эндокринолог, Детский эндокринолог
Педіатр вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на терапії ендокринних хвороб. Надає послуги консультації в якості дитячого лікаря і ендокринолога. Оглядає, призначає і коригує план лікування. Володіє сучасними методами діагностики, завдяки чому проводить точні дослідження гормонального фону у дітей. Лікує цукровий та нецукровий діабет, ожиріння, гіпер- і гіпотиреоз. Крім того, займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, що вражають верхні дихальні шляхи.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30
Ендокринолог, хірург
Досвідчений ендокринолог та хірург з кандидатським ступенем у медицині. Спеціалізується на лікуванні захворювань щитоподібної та паращитоподібних залоз, аутоімунного тиреоїдиту та раку щитоподібної залози. У своїй практиці Андрій Володимирович дотримується міжнародних протоколів та сучасних методів лікування. Серед операцій, Андрій Володимирович, можна виділити тиреоїдектомію, гемітиреоїдектомію та паратиреоїдектомію. Андрій Володимирович постійно стежить за інноваціями у своїй галузі та активно застосовує передові технології, такі як нейромоніторинг та Fluoptic, що дозволяє забезпечити безпеку та ефективність проведених процедур.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Ендокринолог, Сомнолог
Лікар-ендокринолог, сомнолог, член Європейської асоціації дослідників діабету. Займається лікуванням цукрового діабету (1 та 2 типи), тиреотоксикозу, ожиріння, порушень сну, еректильної дисфункції. В роботі використовує СРАР-терапію для корекції метаболічних порушень, добовий моніторинг глюкози, комбінований моніторинг артеріального тиску та електрокардіографії, добове холтерівське моніторування серцевого ритму, полісомнографію.
Київ вул. О.Гончара, 25 Б (внутрішній двір Київського міського ендокринологічного центру, 6 корпус, вхід з вул. Стрілецька,20) м.Золоті ворота7м.Площа Незалежності6
Ендокринолог
Доктор Федорова Е. В. спеціалізується на лікуванні ендокринологічних порушень в організмі, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію збоїв в роботі щитовидної, паращитовидної залоз, наднирників, усуває виниклі ускладнення. Є членом діабетичної асоціації України.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Займається проблемами порушення менструального циклу в різні вікові періоди, проводить лікування різних гінекологічних захворювань.
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні в області ендокринної гінекології: аномально маткової кровотечі; ендокринного безпліддя; метаболічного, передменструального, клімактеричного синдромів у жінок. Займається питаннями діагностики та лікування патології шийки матки.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9