Мурашова Богдана Юріївна

Ендокринолог
Доктор Мурашова Б. Ю. спеціалізується в ендокринології, успішно підтвердила вищу атестаційну категорію. Займається лікуванням патологій в роботі надниркових залоз, підшлункової та щитовидної залоз, гіпофіза, яєчників і інших залоз внутрішньої секреції. Проводить терапію ожиріння, викликаного гормональними збоями.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114

Я длительное время не могла найти причину своего плохого самочувстия. Подруга посоветовала проконсультироваться у опытного эндокринолога. Так я попала на прием к Богдане Юрьевне. Этот чудестный специалист. Она назначила несколько анализов и выяснила причину. Теперь чувствую себя значительно лучше, меньше устаю. Спасибо прекрасному специалисту!
Высокая квалификация; чуткое отношение к пациентам.
Женя
Тяжелая форма болезни мучает меня всю жизнь. Только хороший врач помогает мне справляться. Теперь это доктор Мурашова.

• 2000 р. - Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціалізація "Лікувальна справа".

• 2011 р. - Передатестаційний цикл з ендокринології.