Сторінка 4. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог, Дієтолог
Лікар Михайленко Олена Юріївна — ендокринолог, дієтолог. Спеціалізується на захворюваннях щитовидної й підшлункової залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету та інших ендокринних порушень. Допомагає у складанні індивідуальних графіків харчування. Проводить ранню діагностику захворювань. Бере активну участь у телевізійних передачах.
Консультація 2000 грн.
Терапевт, Ендокринолог, Гомеопат, ДРТ-діагност
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ендокринології, терапії. Надає послуги гомеопата, діагноста. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного і ендокринологічного профілю. Валерій Олександрович є членом Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI), асоціації гомеопатів України, а також членом української філії Товариства натуральної медицини (Ганновер, Німеччина).
Консультація от 220 грн.
Ендокринолог, терапевт
Лікар Жук Валентин Іванович має 20-річний стаж, вищу категорію, працює в ендокринології і терапії. В обов'язки лікаря входить проведення консультацій, первинний огляд пацієнтів, призначення додаткового обстеження і оцінка його результатів. Спеціаліст займається лікуванням хвороб ендокринної системи (гіпотиреозі, цукрового діабету), серцево-судинної (гіпертонії, ішемічної хвороби), дихальної (бронхіт, ГРВІ), травної (жовчнокам'яна хвороба, панкреатит, гастродуоденіт). При необхідності лікування гострих станів (інфаркт міокарда) Жук В.І. направляє пацієнтів на консультацію вузьких фахівців.
Консультація от 390 грн.
Акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики
Ендокринолог
Доктор ендокринолог, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань ендокринної системи. Надає допомогу пацієнтам з надмірною вагою, ожирінням, метаболічним синдромом, м'язовою слабкістю, остеопорозом, порушеннями в статевої функції і патологіями статевого розвитку. Проводить терапію вікового андрогенногой дефіциту у чоловіків і синдрому гіперандрогенії у жінок. Кригіна Ольга Федорівна фахівець в лікуванні гіперпролактинемії, цукрового і нецукрового діабету, хвороб надниркових залоз.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Тетяна Феофанівна є експертом у діагностиці та лікуванні безпліддя, доброякісних пухлин жіночої статевої сфери, дизгормональних захворювань у жінок будь-якого віку. Здійснює профілактику та лікування порушень, пов'язаних з менопаузою. Тетяна Феофанівна є провідним вченим у сфері акушерства та гінекології. Фахівець заснувала школу ендокринної гінекології в Україні, з її ініціативи у клінічну практику українських акушерів-гінекологів були впроваджені органозберігаючі методи терапії міоми матки, у тому числі із застосуванням технології емболізації маткових артерій і всіляких інших мініінвазивних методик з використанням різних видів енергій.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань ендокринної системи. Протягом 18 років успішно лікує цукровий діабет 1 і 2 типів, тиреотоксикоз, підгострий тиреоїдит, акромегалію і патології надниркових залоз. Приймає пацієнтів з надмірною вагою, посиленим серцебиттям, підвищеною пітливістю або сухістю шкіри.
Врач-эндокринолог, диетолог
Ендокринолог, УЗ-діагност
Лікар ендокринолог другої категорії. Має професійні навички в діагностиці та лікуванні остеопорозу, гипоталамического і метаболічного синдромів, ендокринних патологій, зокрема цукрового діабету 1 і 2 типу, ожиріння. Надає консультації з корекції способу життя, дієтотерапії, інсулінотерапії. Займається веденням вагітних з патологіями ЩЗ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація тільки онлайн, по прайсу - 960 грн, на період воєнного стану - 720 грн
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринологічних захворювань. Приймає пацієнтів із ожирінням, цукровим діабетом, нецукровим діабетом, аутоімунним тиреоїдитом, остеопорозом, порушенням метаболізму кальцію, порушеннями статевої функції.