Федорова Людмила Миколаївна

Терапевт, ендокринолог, кардіолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області терапії, ендокринології та кардіології. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, гастрит, грип, ангіну, харчові отруєння та захворювання, пов'язані з розладом щитовидної залози. В роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики.

Анастасия Сидорова
Была в центре у эндокринолога Федоровой. Тут же сделала УЗИ щитовидки (доктор Лобас просто СУПЕР!!!!) и сдала анализы. Быстро, и недорого! Рекомендую!
Anastasiia Mordiuk
Неодноразово читала чи чула відгуки про Федорову Л. М. Перевірила на власному прикладі і можу сказати, що це чудовий лікар. Все по часу, отримала вичерпні відповіді на свої питання. Тепер можу сміливо рекомендувати Людмилу Миколаївну.
К доктору Федоровой Л.Н. мне посоветовала обратиться за консультацией мой гинеколог. Консультировала меня по поводу лишнего веса и бесплодия в течении трех лет. Очень ей благодарна за помощь в осуществлении мечты. Благодаря лечению мне удалось снизить вес и родить здорового сына.

• 1999 – Національний медичний університет ім..О.О.Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа"
  • 2000 – НМУ ім.О.О.Богомольця, інтернатура зі спеціальності "Терапія"
  • 2009 – Спеціалізація "Ендокринологія"

• 2010 – Тренінг американської асоціаціі USAID на тему "Контроль за туберкульозом на адміністративній території"
  • 2015 – ТУ "Актуальні питання ревматологіі в клініці внутрішніх хвороб"
  • 2015 – Участь у науково-практичній конференціі "Інтерстиціальні пневмоніі"
  • 2016 – Учасник засідання конференціі "Сучасні погляди на лікування АГ"
  • 2016 – ТУ "Хвороби суглобів"
  • 2016 – ТУ "Сучасні схеми інсулінотерапіі хворих на цукровий діабет 1та 2 типів"
  • 2017 – ТУ "Вибрані питання клінічної ендокринологіі"
  • 2017 – ТУ "Ендокринні аспекти патологіі статевих залоз"
  • Щорічна участь у науково-практичних конференціях "Міждисциплінарний підхід до терапіі внутрішніх хвороб"

Лікар-терапевт, ендокринолог, кардіолог надає послуги

• діагностика та лікування захворювань серцево-судинної системи, хвороби бронхо-легеневої системи
  • діагностика та лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, хвороби ендокринної системи
  • розшифровка ЕКГ.