Сторінка 5. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог, терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань щитовидної залози, терапією метаболічного синдрому у дорослих і дітей. Спеціалізується на ранній діагностиці ускладнень цукрового діабету. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок до пацієнтів. Також лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хірург-ендокринолог, хірург, Ендокринолог
Доктор Коваленко Андрій Євгенович має вищу категорію з хірургічної ендокринології, отримав докторський науковий ступінь. У його компетенцію входить проведення операцій при онкологічних і аутоімунних захворюваннях щитовидної залози. Надає допомогу в реабілітації після оперативного втручання.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Спеціалізується на ультразвукової діагностики стану жіночої репродуктивної системи і плода під час вагітності, в тому числі - при багатоплідній вагітності, дослідженні молочних залоз, щитовидної залози. Володіє навичками проведення простий і розширеної кольпоскопії, малих гінекологічних операцій. Використовує сучасні методи діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, ендокринних розладів, сечостатевих інфекцій, патології шийки матки. Здійснює ведення одноплодной і багатоплідної вагітності.
Гінеколог, Ендокринолог
Займається лікуванням гінекологічних патологій, використовує сучасні методи: кольпоскопію, радіохвильової терапію, лазерну вапоризації, профілактику раку шийки матки за допомогою вакцинації. Веде спостереження вагітних жінок протягом всього терміну вагітності. Здійснює діагностику і лікування безпліддя, проводить УЗД ОМТ.
Ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор проводить діагностику і терапію захворювань ендокринної системи, спеціалізується на ультразвукової діагностики. Лікує цукровий діабет, захворювання наднирників, ожиріння. Займається плануванням і супроводом вагітності при різних ендокринних хворобах.
Ендокринолог
Довтор проводить амбулаторний прийом пацієнтів ендокринологічного профілю. Займається лікуванням ендокринних патологій: гіпотиреозу, тиреотоксикозу, цукрового діабету 1 і 2, ожиріння, хвороб викликаних порушеннями роботи наднирників та інших. Постійний учасник багатопрофільних конференцій і семінарів.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог, член асоціації гінекологів-ендокринологів України. Займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи: запальних захворювань, інфекцій, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, пре- і менопаузальних порушень. Також лікар консультує з питань контрацепції, планування вагітності, здійснює первинну консультацію пар з питань ненастання вагітності. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу і вагітності малого терміну, а також володіє радіохвильовим методом лікування захворювань шийки матки та видалення генітальних кондилом.
Дитячий ендокринолог
41 рік досвіду
Лікар спеціалізується в області дитячої ендокринології. Лікує ожиріння, цукровий діабет, порушення росту і порушення статевого розвитку у дітей, захворювання наднирників. Приймає пацієнтів з підвищеною нервовою збудливістю, зміною кольору шкірних покривів і випаданням волосся.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Ендокринолог
Лікар Баркар Оксана Миколаївна - з 26-річним стажем, займається питаннями ендокринології, має вищу категорію. В обов'язки спеціаліста входить консультативний прийом, аналіз результатів лабораторного, інструментального дослідження, лікування ендокринологічних хвороб (тиреотоксикозу, тиреоїдиту, цукрового діабету). Також Баркар О.Н. проводить підготовку до хірургічного втручання і веде післяопераційне спостереження. Володіє навичками виконання ультразвукового дослідження, що особливо важливо для постановки правильного діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Ендокринолог
Доктор Андрусеньків Наталія Богданівна спеціалізується на терапії захворювань ендокринних залоз, а також недуг, пов'язаних з порушеннями гормонального фону. Проводить огляди на предмет збільшення щитовидної залози і наявності в ній ущільнень. Лікує гіпо- та гіпертиреоз, консультує пацієнтів з цукровим діабетом. Обстежує хворих з ознаками ожиріння і вираженого дефіциту маси тіла. У медичній практиці, в основному, використовує консервативні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3