Сторінка 8. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, ендокринолог, УЗД-фахівець
Займається веденням вагітності, консультуванням пацієнток із запальними захворюваннями органів малого тазу. Консультує з питань контрацепції та підготовки до вагітності. Проводить діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні хвороб репродуктивної сфери, в тому числі різні види порушень менструального циклу, порушення статевого диференціювання, Гиперандрогения стану, ендометріоз, доброякісні новоутворення органів репродуктивної системи, безпліддя, невиношування вагітності. Веде амбулаторний прийом, огляд пацієнтів, консультує з питань планування вагітності у хворих з ендокринною патологією, контрацепції. Займається доброякісними захворюваннями молочних залоз, профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань шийки матки, піхви і вульви, естетичної гінекологією. Проводить УЗ-діагностику захворювань органів репродуктивної системи.
Ендокринолог
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань ендокринної системи.
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Ендокринолог
Спеціаліст в областях ендокринології. На протязі 17 років успішно проводиться діагностика та лікування захворювань щитовидних і паращитовидних паращитовидних паращитовидних паращитовидних паращитовидних паращитовидних араитовидних. Особое увагу виділяє ендокринним захворюванням дитячого та підросткового віку.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань статевої системи. Розробляє комплекс заходів по відновленню циклу. Займається плануванням і підготовкою до вагітності. Працює з гормональним фоном, усуває ендокринні порушення, що супроводжуються порушенням циклу. Лікує генітальний ендометріоз, імунологічні порушення, ускладнення кольпіту, орхіту.
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Приймає дітей, дорослих, вагітних жінок. Надає лікарську допомогу при патологіях щитовидної залози, паращитовидних, надниркових залоз, гіпофіза, в тому числі зобі, раку щитовидної залози, гіпо-і гиперпаратиреозі, феохромоцитомі, синдромі Кушинга та ін. Працює з пацієнтами з передчасним статевим дозріванням і його затримкою, з тими, хто страждає на цукровий діабет, ожиріння, безпліддя, невиношування вагітності.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на патологічних відхиленнях з боку ендокринної системи. Лікує токсичний зоб, гіпертиреоз, цукровий діабет. Спеціалізується на гормональної відновної терапії. Приймає пацієнтів за графіком.
Ендокринолог
Врач эндокринолог первой квалификационной категории. Приоритетными направлениями в работе являются: диагностика и лечение паращитовидной и щитовидной желез, сахарного диабета (1 и 2 типа), метаболического и гипоталамического синдромов, болезней надпочечников. Занимается проблемой избыточного веса и диетологией. Оказывает помощь беременным с эндокринопатией. Проводит УЗИ обследования щитовидной железы.
Ендокринолог
Спеціаліст займається лікуванням цукрового діабету 1 та 2 типу, гострих та хронічних ускладнень цукрового діабету, патологій щитоподібної залози та паращитоподібних залоз, патологій гіпофізу та наднирників, ожиріння (як ендокринологічної проблеми), проблем репродуктології. Лариса Володимирівна неодноразово публікувала статті в тезах обласних конференцій та виступала на обласному телебаченні.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-18
Ендокринолог
Лікар проводить лікування та діагностику таких захворювань, як патологія щитовидної залози, дифузний зоб, вузловий зоб, гіпотиріоз, аутоімунний тиріоїдит, метаболічний синдром, ожиріння, цукровий діабет, патологія паращитовидних залоз, остепороз, захворювання надниркових залоз.
Записатися на прийом1 онлайн запис