Сторінка 3. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог
Ендокринолог Злова Тетяна Іванівна спеціалізується на діагностиці, виявленні та лікуванні захворювань ендокринної системи. Проводить інформативні консультації з наданням всієї необхідної інформації щодо стану здоров'я і функціонування залоз внутрішньої секреції. Визначає, наскільки залози стимулюють або пригнічують продукцію гормонів в організмі пацієнта. На основі взятих аналізів визначає біологічно активні речовини, що впливають на життєдіяльність організму. Проводить денситометрію. Лікує хвороби щитовидної залози: дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреоїдит, і паращитовидних залоз. Спеціалізується на лікуванні адреногенитального синдрому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Ендокринолог
Доктор Валевич Валентина Євгенівна, кандидат медичних наук. Надає пацієнтам послуги лікаря-ендокринолога. Проводить дослідження функціонування залоз внутрішньої секреції, встановлює наявність патологічних змін ендокринної системи і здійснює лікування. Проводить процедуру аналізу на цукровий діабет. Надає консультації пацієнтам щодо профільних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20 м.Мінська112м.Оболонь204
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Катерина Ігорівна є провідним фахівцем у питаннях ведення вагітності, порушень менструального циклу, запальних захворювань жіночих статевих органів, патології шийки матки, кліматичних розладів. Проводить роздільно-діагностичне вишкрібання, стимуляцію овуляції, інсемінацию, офісну гістероскопію, консультації з питань контрацепції, ведення жінок з міомою матки, ендометріозом, поліпозомендометріей. Надає послуги з виявлення причин і лікування безпліддя, лікування ендокринної патології у гінекології.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Регеда С. І. спеціалізується в області ендокринної гінекології, оперативної гінекології, акушерства. З метою діагностики захворювань шийки матки застосовує такі методи, як кольпоскопія та УЗ-дослідження, володіє методами ендоскопічної гінекології. Застосовує у роботі консервативні методики лікувальної терапії гінекологічних патологій. Спеціаліст має більше п'ятдесяти наукових робіт, бере участь в розробці методичних рекомендацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Доктор спеціалізується в області акушерства, гінекології та ендокринології. Здійснює ведення вагітних з ендокринною патологією. Лікує дисплазію шийки матки, передменструальний синдром, ендометріоз, клімакс і молочницю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог, веде прийом дітей з усіх питань захворювань щитовидної залози, гіпоталамо-гіпофізарної системи, статевої сфери і порушення обміну речовин. Володіє сучасними методиками у лікуванні цукрового діабету: постановка глюкозного моніторингу, інсулінових помп.
Ендокринолог, лікар УЗД
Доктор Петькун Андрій Анатолійович, кваліфікаційної спеціаліст першої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб ендокринологічного характеру. Займається лікуванням патологій щитовидної залози, порушень росту і розвитку, хвороб щитовидної і паращитовидної залози і надниркових залоз. Проводить консультації для пацієнтів хворих на цукровий діабет всіх типів, допомагає боротися з його наслідками.
Терапевт, Ендокринолог, Гомеопат, ДРТ-діагност
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ендокринології, терапії. Надає послуги гомеопата, діагноста. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного і ендокринологічного профілю. Валерій Олександрович є членом Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI), асоціації гомеопатів України, а також членом української філії Товариства натуральної медицини (Ганновер, Німеччина).
Консультація от 220 грн.
Ендокринолог, терапевт
Лікар Жук Валентин Іванович має 20-річний стаж, вищу категорію, працює в ендокринології і терапії. В обов'язки лікаря входить проведення консультацій, первинний огляд пацієнтів, призначення додаткового обстеження і оцінка його результатів. Спеціаліст займається лікуванням хвороб ендокринної системи (гіпотиреозі, цукрового діабету), серцево-судинної (гіпертонії, ішемічної хвороби), дихальної (бронхіт, ГРВІ), травної (жовчнокам'яна хвороба, панкреатит, гастродуоденіт). При необхідності лікування гострих станів (інфаркт міокарда) Жук В.І. направляє пацієнтів на консультацію вузьких фахівців.
Консультація от 390 грн.
Акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики