Редько Наталія Олександрівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на лікуванні і корекції чоловічого і жіночого безпліддя. Проводить комплексну терапію інфекційних і запальних захворювань статевої системи. Займається відновленням циклу. Допомагає в плануванні вагітності, веде наступний прийом, приймає пологи. Усуває післяпологові травми і ускладнення.

Вікторія
Не так давно ми з сім'єю переїхали до Києва. Лікар до якого я постійно зверталася залишилася на старому місці проживання. Довелося шукати нового спеціаліста. За порадою знайомих, вирішили записатися на консультацію до Наталії Олександрівни. Залишилися задоволені кваліфікацією лікаря. Дуже уважно поставилася до моєї проблеми, вичерпно відповіла на поставленні запитання, та призначила лікування. Дякую!

• Дніпропетровська державна медична академія.
  • 2003-2005 р.- інтернатура в Кримському державному медичному університеті ім. С. І. Георгієвського.
  • 2007 р. — клінічна ординатура в Кримському державному медичному університеті ім. С. І. Георгієвського.
  • 2015 р. — навчання на денній аспірантурі відділення ендокринної гінекології ГУ Інституту педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка А. Н. Лук'янової НАМН України.
  • 2016 р.- спеціалізація з ультразвукової діагностики.

• 2017 р.- International workshop "From poor response to low prognosis concept: the new POSEIDON criteria", Athens, Greece 2017 Профілаб "Вагітність, пологи, післяпологовий період".
  • 2018 р. — УАРМ.
  • 2018 р.- Школа жіночого здоров'я "Акушерство. Невиношування вагітності".
  • 2018 р.- Східноєвропейські зустрічі професіоналів "Звичні втрати вагітності".
  • 2018 р.- Східноєвропейські зустрічі професіоналів «Акушерства та гінекологія».
  • 2019 р.- Східноєвропейські зустрічі професіоналів «Материнсько-плодова медицина».
  • 2019 р.- Зустрічі професіоналів "Інфекції в акушерстві та гінекології".
  • 2019 р.- "Clinical observation program Dexeus University Hospital", Barselona, Spain.

• Асоціація акушерів-гінекологів України.
  • Асоціація гінекологів — ендокринологів України.