Сидорчук Олена Сергіївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Доктор спеціалізується в області акушерства, гінекології та ендокринології. Здійснює ведення вагітних з ендокринною патологією. Лікує дисплазію шийки матки, передменструальний синдром, ендометріоз, клімакс і молочницю.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Антоновича, 155 м.Палац Україна82м.Либідська52
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський

Варвара
На фоне беременности начались проблемы с щитовидной железой. Мне очень повезло, что Елена Сергеевна не просто гинеколог, а еще разбирается в эндокринных патологиях. Надеюсь, что у меня все будет хорошо и я рожу здорового малыша. Спасибо врачу!
Анастасия
Замечательный и профессиональный доктор.
Марта
Лікар дуже чуйна. Подобається те, що не призначає зайвого лікувуання. Не лише гінеколог, але й ендокринолог. З розумінням підходить до кожноі ситуаціі, постійно на звязку, доброзичливо і спокійно відповідає на всі питання, які цікавлять. І головне - не нагнітає. Спостерігаюсь в неі уже 3 роки.
Елена Сергеевна один из не многих врачей, который может ответить на все интересующие пациента вопросы. Внимательная и отзывчива, мне очень повезло что удалось найти такого специалиста.
Профессионал своего дела и замечательный человек! Наблюдаюсь уже не первый год и очень довольна
Анастасия
Отличный врач. все четко, понятно обьясняется, каждое назначение обсуждается, очень внимательна и отзывчива, почти круглосуточно на связи. Я очень довольна и советую
Вікторія
Сидорчук Олена Сергіївна дуже ввічлива і привітна лікарка. Обстежуюсь в неї вже не 1 рік. Вона спеціаліст своєї справи і відповідально та професійно підходить до вирішення різних проблем. Все доступно і зрозуміло розказує і без проблем відповідає на всі поставлені запитання.