Сторінка 2. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог-ендокринолог, має вищу кваліфікацію в області акушерства, гінекології, володіє навичками УЗ-діагностики органів. Займається супроводом вагітності, включаючи пацієнток з високими ризиками. Веде консультативний прийом і огляд, виявляє захворювання шийки матки, гормональні порушення роботи яєчників, патологій розвитку статевих органів, порушення менструального циклу, призначає лікування. Має ступінь кандидата наук. Автор ряду наукових робіт та патентів.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується у лабораторній та інструментальній діагностиці захворювань ендокринної системи. Лікує ожиріння, безпліддя, проводить гормональну терапію. Спеціалізується на усуненні цукрового діабету, гіпотиреозу, гіпертиреоз. Працює з патологічними порушеннями у роботі щитовидної залози.
Ендокринолог
Лікар діагностує і лікує захворювання з боку ендокринної системи. Спеціалізується на терапії вроджених і набутих патологій. Займається лікуванням цукрового діабету, гіпертиреозу, токсичного зобу. Коригує харчування для усунення ожиріння, призначає гормональну терапію.
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог, спеціалізується в області ендокринної хірургії, займається ранньою діагностикою онкологічних захворювань щитовидної залози і лікуванням. Володіє навичками аспіраційної тонкоголкової біопсії. Доктор Муратова займається діагностикою та лікуванням діабету, володіє знаннями в області дієтології. Має ступінь кандидата наук в галузі медицини. Звертатися на прийом до лікаря необхідно при виявленні вузлів щитовидної залози, при зобі, високому рівні цукру в крові, при надмірної втоми, сонливості, зміни маси тіла.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Эндокринолог
21 рік досвіду
Лікар-ендокринолог займається дослідженнями гормонального фону у чоловіків і жінок. Діагностує і лікує такі захворювання як ожиріння і гіпотиреоз. Спостерігає пацієнтів з цукровий та нецукровий діабет, складає індивідуальний раціон для кожного хворого, консультує, призначає і коригує схему терапії. Також веде прийом пацієнтів з порушеннями функції щитовидної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Ендокринолог
Доктор успішно займається питаннями ендокринології: проводить діагностику та лікування пацієнтів з порушенням вуглеводного обміну (цукровий діабет), захворюваннями щитоподібної залози (тиреотоксикоз, гіпотиреоз, автоімунний тиреоїдит, вузловий зоб, рак щитоподібної залози), ожирінням і метаболічним синдромом, патологією наднирників (хронічна ниркова недостатність ). Веде вагітних.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Хірург-ендокринолог
Закінчив Український Державний університет, лікувальна справа (1993).Лікар-хірург-ендокринолог вищої категорії, д.м.н., Заслужений лікар України. Стаж: 31 рік.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-08
Ендокринолог
Доктор Тепла Олена Валеріївна, ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Проводить консультацію, діагностику, в тому числі і УЗ-діагностику, а також лікування різних захворювань і патологій ендокринної системи.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД
Лікар призначає лікувальну терапію при порушенні менструального циклу, боля у животі, болі у ділянці попереку, болі під час інтимної близькості, здутті живота, наборі зайвої ваги, акне, зайвому оволосінні, коливанні настрою, припливах, підвищеній пітливості. Займається діагностикою та лікуванням запальних хвороб ЗМТ, ендокринних порушеннях, захворюваннях шийки матки, доброякісних пухлин, онкологічних хвороб, порушень у перименопаузальному періоді, клімактеричного синдрому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський