Сторінка 4. Лікарі педіатри в Києві (метро Дарниця)

Гапчук Ирина Александровна неоднократно помогла нашему сыну. Мы были не раз на консультации, а также вызывали доктора на дом. В общем, можем сказать, что это очень толковый врач.
05 січня '20 г.
Алина
Лариса Анатольевна наш педиатр, она легко находим подход к детям, и что немало важно к их родителям. Ведь обуздать родителей и научить их все делать парвильно, это задача не из легких. Прекрасный врач, всем знакомым рекомендую.
25 червеня '18 г.
Соня
Лариса Анатольевна знает, как говорить ребенка на прививку. Она это так искусно делает, что даже помниться не успеешь. Я вообще боюсь уколов, и думаю как бы мне под шумок сказать, чтобы она и мне уколы делала)
19 липня '18 г.
Вакцинаторам, Педіатр
Лікар спеціалізується в області вакцинологии і педіатрії. Здійснює консультативний прийом з питань догляду та вигодовування дітей, займається складанням індивідуальних графіків вакцинації. Приймає дітей з відсутністю апетиту, млявістю, надмірної блідістю шкірних покривів, поганим сном і розладом стільця.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на планових оглядах новонароджених, проводить патронаж, консультує з питань харчування та догляду. Займається лікуванням гострих вірусних та інфекційних захворювань. Спеціалізується на складанні індивідуального схема вакцинації, робить щеплення.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318
Педіатр, кардіоревматолог
Лікар-педіатр, спеціалізується в областях кардіології та ревматології. Доктор медичних наук, спеціалізується на веденні малюків, які страждають хронічними патологіями суглобів і серця. У роботі завжди враховує індивідуальну вікову специфіку захворювань, підбирає щадне оптимальне, але ефективне лікування. Надає медичну допомогу також і при гострих станах. Займається розробкою власних індивідуальних методик і новаторських підходів в терапії.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Педіатр, інфекціоніст
Викликати лікаря додому
Доктор Раус Ірина Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію в області педіатрії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні інфекційних недуг у дітей. Веде консультативний прийом, практикує виїзд на будинок. Лікує гострі і хронічні інфекції, гельмінтози, інфекції, що вражають верхні дихальні шляхи. Застосовує комплексну терапію, працює з початковими стадіями захворювання, так і зі складними випадками.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Педіатр; Дитячий гематолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей та підлітків. Приймає пацієнтів з ГРВІ, грипом, бронхітом, тонзилітом, атопічним дерматитом, вітрянкою, скарлатиною, гастритом. Спеціалізується на лікуванні гематологічних хвороб. Консультує з питань вакцинації.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію, фарингоскопію, пульсоксиметрію, тонометрію, призначення лікування та контроль за ходом терапії, оформлення довідок про стан здоров’я дітей, складання графіка вакцинацій. Також Наталія Олексіївна проводить патронаж новонароджених, консультації по грудному вигодовуванню.
Педіатриня, отоларингологиня дитяча
Викликати лікаря додому
Докторка лікує різні захворювання у дітей з народження і до 18 років. Здійснює прийом пацієнтів з патологіями ЛОР-органів. Виконує розтин паратонзиллярного абсцесу, масаж барабанних перетинок та пункцію гайморових пазух. Лікує бронхіти, анемію, дерматити, тонзиліт, отит, вазомоторний алергічний риніт.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Педіатр, алерголог, дитячий алерголог