Лікарі гінекологи у Дніпрі (Індустріальний район)

Оксана Коваль
Дуже приємний, компетентний, розумний лікар. Постійно підвищує рівень професіоналізму, тримає так скажімо руку на пульсі новинок. Не залякує, спокійно пояснює, дуже обережний і тактичний. Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Евгения Юрьевна Врач с большой буквы, настолько человечная, добрая ,чуткая, профессионал своего дела! Проходила к ней 2 беременности. Евгения Юрьевна всегда все подробно расскажет, объяснит, успокоит. На приём только к ней!!! Спасибо большое за всё!!!
30 листопада '-1 г.
У меня по узи диагноз гиперплазия и полип, беременность не наступала год. Было назначена гистероскопия. Буквально вчера делала офисную гистероскопию в клинике Медведева у самого доктора Медведева и хочу поделится впечатлениями. В клинике приветливый персонал, встретили с улыбкой, предложили чай, кофе, после проведенной процедуры подходили и все время спрашивали как я себя чувствую. Сама офисная гистероскопия прошла по времени быстро и безболезненно. Я очень рекомендую т.к. наркоз не нужен и после процедуры абсолютно трудоспособен. Такое ощущение что просто сходил на прием к гинекологу. Нет ни болей ни дискомфорта.Но я на 100 % уверена, что это все зависит от профессионализма доктора, который проводит гистероскопию. А теперь непосредственно о докторе Медведеве. Я долго выбирала доктора т.к. моей основной целью была беременность. И мне посоветовали именно его. Не хочу заниматься рекламой. Просто хочу поделится опытом и дать совет тем кто не может определится. Так вот, я советую доктора Медведева! Он настоящий профессионал своего дела, удалил мне все полипы абсолютно безболезненно и так , где действительно нужна была рука мастера, можно сказать ювелирная работа. И еще немаловажно, я не чувствовала никакого психологического дискомфорта, ход гистероскопии я наблюдала на мониторе, на все мои вопросы доктор ответил, медсестры- помощницы все время находились рядом. Михаил Владимирович, огромная благодарность за Вашу работу! Я очень рада, что у нас в городе есть такие доктора!
валерия
Самый лучший специалист для меня по узи! вторую беременность хожу к ней и помимо этого ходила. очень довольна!!И как человек очень приятный.. Рекомендую!!!
Лікар сонолог, акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою різних захворювань за допомогою ультразвукового устаткування. Виконує скрининги (1, 2, 3) при вагітності, КТГ плода з розшифровкою. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні органів малого таза, щитовидної залози і молочних залоз. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Спеціаліст в галузі репродуктивної ендокринології, лікування безпліддя, хірургії тазового дна в гінекології. Надає консультації з питань контрацепції, вагітності та пологів після ЕКЗ, ускладненої вагітності, планування сім'ї, оперативного лікування гінекологічної патології. Проводить терапію безпліддя, лікування звичного невиношування вагітності, захворювань шийки матки. Володіє методиками гінекологічної лапароскопії та гістероскопії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-діагност. Спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики вагітностей усіх термінів, акушерський скринінг, щитовидної залози, молочних залоз, нирок, простати. Займається визначенням прохідності маткових труб під контролем УЗД.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Врач специализируется в области акушерства, гинекологии, маммологии и репродуктологии. Наталья Александровна имеет высшую квалификационную категорию и большую практику. Проводит диагностику и лечение венерических заболеваний, патологий шейки матки и молочных желез, бесплодия. Занимается коррекцией гормонального фона, индивидуальным планированием беременности, ведет консультационный прием.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології, надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом акушера-гінеколога. Проводить діагностику і лікування інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів, в тому числі радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Виконує инсеминацию, біопсію шийки матки, медикаментозні аборти. Проводить УЗД молочних залоз і щитовидної залози, а також УЗД при вагітності.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог, надає послуги консультації, проведення лікувальних і профілактичних процедур, а також діагностичних досліджень для оцінки стану жіночої репродуктивної системи. Проводить огляди за допомогою кольпоскопа, лікує пацієнток із ПМС та ерозією матки. Практикує радіохвильові технології. Приймає хворих з безпліддям, виконує процедури інсемінації.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить гистероскопию, кольпоскопію і біопсію шийки матки. Займається видаленням сторонніх тіл з піхви. Виконує поліпектомію, гістероскопічна міометомію, бужування цервікального каналу. Лікує цервіцит, вагініт, бартолініт, міому матки і кісти яєчника.
Акушер-гінеколог
Консультує як акушер-гінеколог. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, включаючи УЗД ОМТ. Займається лікуванням патології шийки матки, видаленням поліпів цервікального каналу, гіперпластичних процесів ендометрія, міоми матки та іншими проблемами, пов'язаними з жіночим здоров'ям. Проводить різні малі операції з гінекології.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням запалень слизових оболонок зовнішніх статевих органів, піхви, матки, придатків, яєчників, а також каналів, що з'єднують ці органи; захворювань сечовидільної системи організму жінок, порушень гормонально-ендокринного характеру. Проводить УЗД органів малого тазу, молочної залози, сечового міхура, нирок, черевної порожнини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Записатися на прийом5 онлайн записів